Abas,A. Astrologie bezien in het licht van de moderne wetenschap. Amst., 1934. 88 pp. Wrappers. [35536]Euro 6,-
Abhedananda,Swami. De kracht van den geest of wanneer is men een yogi. Amst., 1928. 116 pp. H.cloth. [16980]Euro 6,82
Akhilananda,Swami. Hindoe psychologie haar waarde voor het westen. Amst., 1949. 257 pp. Portrait. Cloth. [5811]Euro 12,50
Andrea,Raymund. The technique of the master or the way of cosmic preparation. San Jose, 1932. 176 pp. Cloth, soiled. (Rosicrucian library - Vol. XIII). [26800]Euro 7,50
Andreas,Peter. Wat morgen werkelijkheid kan zijn. Profetieën voor de komende twintig jaar. Naarden, 1982. 224 pp. Paperback. [36149]Euro 7,50
Anker Larsen,J. De steen der wijzen. Uit het deensch vertaald door A. en E.Huber. Amst., 1926. 584 pp. Cloth. *650 gr. [13802]Euro 12,50
Arnold,Edwin. Het licht van Azië. Leven en leer van Gautama Boeddha. 2e druk. Deventer, Ankh-Hermes, 1991. 172 pp. Cloth with dustjacket. Fine. *300 gr. [43326]Euro 8,50
Arnoldi,Bettina. Die unendliche Gegenwart. Am Tor eines neuen Bewusstseins. Alstätten, 1992. 239 pp. Cloth with dustjacket. [35650]Euro 8,50
Arroyo,Stephen. De horoscoop een energiepatroon. De 4 elementen. De planeten en tekens. Amst., 1980. 151 pp. 1 pl. Wrappers. [11182]Euro 9,-
Arroyo,Stephen. De horoscoop een energiepatroon. De 4 elementen. De planeten en tekens. 3e druk. Amst., 1988. 147 pp. 1 pl. Wrappers. [37456]Euro 9,-
AUROBINDO,SRI. Dijk,A.M.G.van. Europese invloeden op het denken van Sri Aurobindo. These. Utrecht, 1977. 446 pp. Wrappers. [20170]Euro 15,91
Avery,Jeanne. Astrologische aspecten. Hoe de planeten het menselijk gedrag verklaren. Utrecht & Antwerpen, 1986. 368 pp. Paperback. (Kosmos astrologische reeks). [37800]Euro 9,-
Baaijens,Nico. De toekomstmens. Een verbijsterend uitzicht op de verre toekomst. Deventer, 1978. 282 pp. Ills. Boards. [12345]Euro 11,-
Bach,Richard. Vlucht voor veiligheid. Deventer, 1995. 248 pp. Paperback. [30450]Euro 7,50
Bahá'u'lláh. Beantwoorde vragen. Den Haag, 1982. 276 pp. Imm.leather. [15116]Euro 11,36
Bahá'u'lláh. Het boek van zekerheid. Den Haag, 1976. 156 pp. Imm.leather. [15114]Euro 7,95
Bailey,Alice A. Esoterische astrologie. Den Haag, n.d. 548 pp. Cloth. [34499]Euro 15,-
Bailey,Alice A. Van intellect naar intuïtie. Den Haag, n.d. 157 pp. Cloth. Foxed. [27155]Euro 7,50
Bailey,Alice A. Een verhandeling over witte magie. De weg van de discipel. 3e druk. 's-Gravenhage, 1982. 478 pp. Paperback. Good copy. *600 gr. [42742]Euro 15,-
Balen,A.Van. Hoe leer ik een horoscoop beoordelen? Toegelicht aan de horoscoopfiguren van Erasmus en Paracelsus. Rijswijk, z.j. 63 pp. Wrappers. (Metaphysische bibliotheek No.2). [25310]Euro 6,-
Balen-van der Waard,W.A.Van. Het astrologisch kruidenboek. Rijswijk, z.j. 77 pp. Wrappers, spine damaged. (Metaphysische bibliotheek - No.6). [26958]Euro 6,-
Banzhaf,Hajo. Het tarot handboek. Katwijk aan Zee, 1988. 293 pp. Ills. Paperback. [31709]Euro 12,50
Banzhaf,Hajo. Werken met de Tarot. Een leidraad bij zelfbeleving en parterkeuze. Amst., 1991. 170 pp. Figs. Wrappers. [35523]Euro 9,-
Banzhaf,Hajo & A.Haebler. Het astrologisch ABC. Een schematische en trefzekere uitleg van astrologische basisbegrippen. Amst., Schors, 1995. X,293 pp. Paperback. Near fine. *500 gr. [44005]Euro 11,-
Barrat,B. Astrologie en uiterlijk. Typeduiding en mensenkennis in één oogopslag. Amst., 1972. 212 pp. Cloth with dustjacket. Flyleaf missing. [38384]Euro 12,50
Bartholomew,Alick. Crop circles. Harbingers of world change. Bath, 1991. 192 pp. Ills (some col.). Boards with dustjacket. [34073]Euro 12,50
Berlitz,Charles. De Bermuda driehoek. 11e druk / Het geheim van Atlantis. 4e druk / Speurtocht naar de ark van noach & Spoorloos in de Bermuda driehoek. 2e druk. Haarlem, 1977, 1978, 1987 & 1977. 4 vols. Paperbacks. [35547]Euro 16,-
Besant,Anne. Gedachtekracht. Hare beheersing en ontwikkeling. 6/7de duizend. Amst., Gnosis, n.d. 103 pp. Wrappers. Good copy. *150 gr. [44130]Euro 6,50
Besant,Annie. in den buitenhof. Uit het Engelsch vertaald door J.W.Boissevain. 3e dr. Amst., Gnosis, 1927. 134 pp. H.cloth. Good copy. *300 gr. [44124]Euro 12,50
Besant,Annie. Onze beschaving op haar doode punt en de oplossing. Vijf lezingen gehouden te London in juni 1914. Amst., 1925. 159 pp. Wrappers. [36551]Euro 8,50
Besant,Annie. De oude wijsheid. Een schets van theosofische leerlingen. Uit het Engelsch door A.Waller. 5e herz.dr. Amst., 1924. 286,VI pp. Cloth. [37249]Euro 11,50
Besant,Annie. Het pad van leerlingschap. Vier lezingen, gehouden op het twintigste jaarfeest van de Theosofische Vereeniging, te Adyar, Madras 27, 28, 29 en 30 december 1895. Amst., Theosofische Vereenigings Uitgeversmaatschappij, 1923. 181 pp. Cloth. Good copy. *375 gr. [44011]Euro 12,50
Besant,Annie. Populaire voordrachten over theosofie. Vertaald door A.v.d.Linde. 2e/3e duizend. Amst., 1916. 114 pp. Wrappers, sl.soiled. [36550]Euro 6,-
Besant,Annie. Vier voordrachten over theosofie. 4e duizend. Amst., 1915. 60 pp. Wrappers. [36555]Euro 7,50
Besterman,Theodore. A dictionary of theosophy. London, 1927. XVIII,147 pp. Boards. [37508]Euro 12,50
BHAGAVADGITA. Het klassieke boek van yoga en bezinning. Metrische vertaling van Guus Nooteboom. Deventer, 1989. 307 pp. 6 col.plts. Boards. Fine. *550 gr. [40745]Euro 15,-
Bierens de Haan,Elisabet de. Nieuw levenslicht. Terschuur, 1999. 112 pp. Paperback. As new. 200 gr. [39634]Euro 6,50
Birch,Silver. Het witte licht. Te boek gesteld door A.W.Austin. 2e druk. Amst., n.d. 219 pp. Cloth with dustjacket. [23558]Euro 12,50
Bischoff,Erich. Die Mystik und Magie der Zahlen (Arithmetische Kabbalah). Schwarzenburg, Ansata, 1977. 248 pp. Boards with dustjacket. Near fine. *325 gr. * First published in 1920. [44104]Euro 10,-
Blavatsky,H.P. De geheime leer. De synthese van wetenschap, godsdienst en wijsbegeerten. Bussum, n.d. 2 vols. XXXVII,773 pp. Cloth. * I: Cosmogenis Band I & II. [16856]Euro 25,-
Blavatsky,H.P. De geheime leer. De synthese van wetenschap, godsdienst en wijsbegeerten. Reprint Den Haag, n.d. 2 vols in 1. XL,562,XIII,703,XXXI pp. Cloth. * I: Cosmogenesis. II: Anthropogenesis. [6529]Euro 20,-
Blavatsky,H.P. Het onmogelijke zoeken. Inleiding tot een westerse yoga. Met memoires van Robert Bowen en commentaar van Henk Dubbink. Utrecht, Theosofische Vereniging, 1980. 133 pp. Paperback. Good copy. *200 gr. [44136]Euro 10,-
Blavatsky,H.P. Sleutel tot de theosophie. Een duidelijke uiteenzetting in den vorm van vraag en antwoord omtrent de zedeleer, wetenschap en wijsbegeerte voor welker studie de universeele broederschap en het theosophisch genootschap gesticht werd benevens een uitvoerige woordenlijst van in de theosofie gebruikelijke uitdrukkingen. Groningen, n.d. XII,425 pp. 2 portrait. Cloth. Flyleaf missing. * Original edition. [6535]Euro 22,73
Blavatsky,H.P. Studies in de geheime leer. Bussum, C.A.J.Van Dishoeck, n.d. 93 pp. Wrappers. Good copy. *100 gr. [44129]Euro 6,50
Blofeld,John. Het diamanten voertuig. Een praktische handleiding tot de Tantrische mystiek van Tibet. Amst., Wetenschappelijke Uitgeverij, 1975. 280 pp. Paperback. Good copy. *325 gr. [44012]Euro 8,50
Bô Yin Râ. Het boek van de koninklijke kunst. Wassenaar, 1970. 161 pp. Boards with dustjacket. [14217]Euro 8,86
Bô Yin Râ. Het boek van de levende dood. Amst., 1987. 303 pp. Wrappers. [13044]Euro 8,86
Bô Yin Râ. Psalmen. Wassenaar, 1969. 56 pp. Boards. [36554]Euro 6,50
Bode,George. De nieuwe planeten. Persephone en Vulkanus, als aanvulling op Uanus, Neptunus en Pluto. Amst., Schors, 1981. 144 pp. Figs. Boards. Fine. *350 gr. [44110]Euro 12,50
Boogaard,Han van den. Als weerlicht aan een heldere hemel. Een voettocht over de Bodhi-la. Deventer, 1996. 194 pp. Paperback. [34204]Euro 8,50
Boot,Martin. Astrologie leren. Deel 1: Horoscoopberekeningen en de grondbeginselen van de astrologische interpretatie. Katwijk aan Zee, 1986. 231 pp. Ills. Paperback. [37588]Euro 7,50
Brown,Wenzell. Waarzeggen door kaart leggen. Amst. n.d. 131 pp. Boards. Good copy. *190 gr. [41201]Euro 7,50
Brunton,Paul. Een heremiet in de Himalaya. 2e herz.druk. Amst., n.d. 232 pp. Cloth. [16863]Euro 11,36
Brunton,Paul. Hooger dan yoga. Amst., 1947. 391 pp. Cloth. Foxed. [5795]Euro 11,36
Brunton,Paul. De innerlijke werkelijkheid. Amst., 1951. 293 pp. Cloth. Foxed. [13460]Euro 11,36
Brunton,Paul. De innerlijke werkelijkheid. 2e druk. Amst., 1957. 304 pp. Boards, soiled. [16858]Euro 7,95
Brunton,Paul. Het super-ego. [1e druk]. Amst., 1948. 420 pp. Cloth. *950 gr. * Flyleaf missing. [42200]Euro 10,-
Brunton,Paul. Het super-ego. 2e druk. Amst., 1952. 420 pp. Cloth, loose. * Oorspronkelijke titel: The wisdom of the overself. [16793]Euro 8,50
Bunker,Dusty. Numerology and your future. Roickport, 1980. 235 pp. Ills. Wrappers. [27171]Euro 7,50
Butter,Maureen. De tarot als synthese van westerse mystiek. Deventer, 1986. 189 pp. Ills. Boards. [27024]Euro 7,50
Cavendish,Richard. Elseviers encyclopedie van het occultisme en de parapsychologie. Op het gebied der parapsychologie wetenschappelijk bijgestaan door Prof.J.B.Rhine. Amst. & Brussel, 1975. 304 pp. 154 ills (14 col.). Cloth with dustjacker. [14585]Euro 29,55
Cervé,Wishar S. Lemuria. The lost continent of the Pacific. San Jose, 1931. 276 pp. Cloth, sl.rubbed. (Rosicrucian library - Vol. XII). [26792]Euro 7,50
Chandu,Jack F. Astrologisch plaatsnamenboek voor de Benelux. Deel II: Nederland - Indonesië - Suriname - Nederlandse Antillen. Deventer, n.d. 150 pp. Boards with dustjacket. [34586]Euro 12,50
Chandu,Jack F. Psychologisch droomboek. Een boek voor beginners in het zelf analyseren van hun dromen. Den Haag, n.d. 214 pp. Boards. [13901]Euro 7,95
Charroux,Robert. Onbekend verleden. Geheimen uit 1000 eeuwen. Deventer, 1970. 188 pp. 21 ills. Boards. [12768]Euro 7,95
Cohen,J.M. & J-F.Phipps. De mystieke ervaring. Belevingen van mystici en andere gewone mensen. Deventer, 1992. 282 pp. Paperback. Fine. *390 gr. [43188]Euro 8,50
Craze,Richard. Numerologie ontcijferd. Ontdek de kracht van getallen. Kerkdriel, 2002. 144 pp. Col.ills. Wrappers. [31754]Euro 12,50
Crowley,Aleister. 777 and other qabalistic writings. Edited with an introduction by I.Regardie. York Beach, 1983. Cloth with dustjacket. Binding stained. * 600 gr. [39119]Euro 20,-
Cunningham,Donna. Astrologie en zelfbewustzijn. Een strijdbare benadering van de horoscoop. Amst., Schors, 1982. 189 pp. Boards. Fine. *400 gr. [44108]Euro 10,-
Däniken,Erich von. De dag dat de goden kwamen. 11 augustus 3114 v.Chr. Amst., 1984. 319 pp. Ills. Boards with dustjacket. [21461]Euro 13,-
Däniken,Erich von. De fantastische werkelijkheid. Amst., 1986. 319 pp. Ills. Boards with dustjacket. [21432]Euro 12,50
Däniken,Erich von. Waren de goden kosmonauten? Herinneringen aan de toekomst. 15e druk. Deventer, 1970. 221,(III) pp. Ills. Boards. [12770]Euro 7,95
Dam,Han ten. Een ring van licht. Praktische en acturele visie op reincarnatie. Amst., 1983. 2 vols. 254,261 pp. Paperbacks. Good copies. * 700 gr. [39445]Euro 12,50
Dam,Hans ten. Okkultisme als onderzoek. Vijf gesprekken over okkultisme en resultaten van persoonlijk okkult onderzoek. Katwijk, 1978. 176 pp. Boards. [13049]Euro 7,95
Dam,Hans ten. Het roosvenster. Een orakelboek gebaseerd op de 360 graden van de dierenriem. Zeist, 1995. 449 pp. Few ills & dies. Boards. As new. [35530]Euro 22,50
Devi,Indra. Yoga voor het westen. Een complete cursus van zes weken voor oefening thuis. 5e druk. Deventer, 1977. XV,183 pp. Ills. Boards with dustjacket. [13631]Euro 7,95
Diegenbach,C. Astro-technica. Lochem, 1943. 232 pp. 47 figs & 1 fold.table. Cloth. [16326]Euro 20,45
Dorjie,Jogi. Verborgenheden tussen hemel en aarde (mystiek en joga). Amst., n.d. XX,264 pp. Cloth with damaged dustjacket. [12719]Euro 20,45
Douglas,Nik & P.Slinger. Sexuele geheimnen. De magie van de erotiek. Katwijk, 1989.383 pp. Ills. Wrappers. [27102]Euro 16,-
Elliot,Roger. Chinese astrologie. Haarlem, 1977. 191 pp. Paperback. [26927]Euro 5,-
Het evangelie van de heilige twaalven. Haarlem, Rozekruis-Pers, 1965. 296 pp. Cloth. [37808]Euro 12,50
Het evanghelie van de Pistis Sophia. Haarlem, 1963. 394 pp. Cloth. Plasticized. [37184]Euro 12,50
Fankhauser,Alfred. Horoscopie. Een leer- en handboek voor astrologen en leeken, met vele figuren en formules. Den Haag, n.d. 461 pp. 24 figs. Wrappers. [23976]Euro 10,-
Ferguson,John. Encyclopedie van de mystiek en de mysteriegodsdienst. Vertaling en bewerking: Simon Vinkenoog. Baarn, 1979. 320 pp. Ills. Cloth with dustjacket. [15212]Euro 20,45
Ferguson,Marilyn. De aquarius samenzwering. Persoonlijke en maatschappelijke transformatie in de tachtiger jaren. 2e druk. Deventer, 1983. 307 pp. Wrappers. [13998]Euro 10,23
Fortune,Dion. De geheimen van Dr.Taverner. Occulte novellen. Amst., Gnosis, n.d. 195 pp. Cloth with sl.damaged dustjacket. Good copy. *300 gr. [44132]Euro 12,50
Frick,Karl R.H. Licht und Finsternis. Gnostisch-theosophische und freimaurerisch-okkulte Geheimgesellschaften bis an die Wende zum 20.Jahrhundert. Teil 1: Ursprünge und Anfänge. Graz, 1975. IX,345 pp. Ills. Cloth with dustjacket. [37630]Euro 35,-
Gawain,Shakti & L.King. Leven in het licht. Een leidraad naar persoonlijke en planetaire transformatie. 4e druk. Deventer, 1994. 219 pp. Boards. [28803]Euro 12,50
Gettings,Fred. Astrologie en handleeskunde. Amst. & Brussel, 1975. 203 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket. [28411]Euro 10,-
Gettings,Fred. Fate & prediction. An historical compendium of astrology, palmistry & tarot. London, 1980. 493 pp. Num.ills. Boards with dustjacket. [27169]Euro 20,-
Gibran,Kahlil. Spiegels van de ziel. De mooiste verhalen van Kahlil Gibran. 2e druk. Utrecht, 1996. 448 pp. Drawings. Boards. Fine. *1000 gr. [41593]Euro 11,-
Glahn,A.Frank. Das Deutsche Tarotbuch. Die Lehre von Weisagung und Wesenheit. Drei Stufen der Einweihung. 3.Aufl. Freiburg im Br., 1958. 324 pp. Cloth. [26975]Euro 17,50
Gorter,Corn. Astrologische chronologie. Berekening van toekomstige gebeurtenissen op jaar, maan en dag. De rectificatie van de horoscoop. Analyse van de solaar-horoscoop. Bandoeng, 1939. 394,IV pp. 37 figs. Boards, sl.rubbed. Foxed. [32507]Euro 10,-
Gorter,Corn. Planetenloop en menschenlot. Practische handleiging voor de beoordeeling van de geboortefiguur. Bandoeng, 1934. 412,IV pp. 65 figs. Boards, rubbed. Foxed. [32510]Euro 10,-
Gorter,Corn. Planetenloop en menschenlot. Practische handleiging voor de beoordeeling van de geboortefiguur. Den Haag, n.d. 412,IV pp. 65 figs. Wrappers. [33062]Euro 7,50
Gräfe,H.A. I Ging. Buch der Stetigen und der Wandlung. Die Enthüllung des I Ging Systems. Neu herausg. von N.Mehler. 3.erg.Aufl. Bern, 1980. 176 pp. Boards with dustjacket. [35747]Euro 7,50
Grant,Joan. Gevleugelde pharao. 2e druk. Vertaald door Tony de Ridder. Voorburg, n.d. 336 pp. Ills (partly col.) by Antoon Pieck. Cloth, soiled & discoloured. [18617]Euro 11,36
Grant,John. A book of numbers. Bath, 1982. 248 pp. Boards with dustjacket. [27161]Euro 17,50
Grant,John. Het grote getallenboek. Met medewerking van nico Scheepmaker. Baarn, In Den Toren, 1984. 205 pp. paperback. Good copy. *250 gr. [44134]Euro 12,50
Gray,Eden. Het geheim van de Tarot. Utrecht & Antwerpen, 1985. 133 pp. Ills. Paperback. [27260]Euro 7,50
Haddenbach,Georg. Waarzeggen, helderziendheid, kaartleggen... Hoe iedereen de geheime krachten doorgronden en gebruiken kan. 5e druk. Naarden, 1984. 162 pp. Ills. Paperback. [29594]Euro 8,50
Haich,Elisabeth. Inwijding. Priesteres in Egypte. 5e druk. Deventer, 1991. 420 pp. Ills. Wrappers. [29581]Euro 7,50
Hainig,Peter. Groot heksenboek. Amst., 1976. 127 pp. Ills. Boards with dustjacket. [9866]Euro 15,-
Hamaker-Zondag,Karen M. Analyse van aspecten. Amst., 1982. 321 pp. Boards. (De astrologische duiding - Deel 4). [11011]Euro 12,50
Hamaker-Zondag,Karen M. Wezen en werking van planeten. 2e druk. Amst., 1983. 243 pp. Boards. (De astrologische duiding - Deel 2). [10998]Euro 12,50
Heindel,Max. De mysteriën van het rozekruis. Een elementaire uiteenzetting van hun geheime leeringen. Amst., 1926. 136 pp. 1 portrait. Cloth. [12235]Euro 11,36
Heindel,Max. The rosicrucian cosmo-conception of mystic christianity. 19th ed. Ocianside & London, 1944. 702 pp. Portrait. Cloth. [26804]Euro 10,-
Heindel,Max. Rozekruisers cosmologie of mystiek christendom. Een eenvoudige verhandeling over de evolutie van den mensch in het verleden, zijn huidige samenstelling en zijn ontwikkeling in de toekomst. 2e druk. Amst., 1924. 552 pp. Cloth. [19647]Euro 20,45
Heindel,Max. Rozekruisers cosmologie of mystiek christendom. Een eenvoudige verhandeling over de evolutie van den mensch in het verleden, zijn huidige samenstelling en zijn ontwikkeling in de toekomst. 4e druk. Amst., n.d. 552 pp. Cloth. [14532]Euro 20,45
Heindel,Max. De wereldbeschouwing der Rozekruisers. Deel 2: Cosmogenesis en anthropogenesis. Haarlem, 1936. pp.119-244. Figs. Wrappers. Foxed. [33849]Euro 6,-
Heindel,Max. De wijsbegeerte der Rozekruisers in vragen en antwoorden. Uit het engelsch vertaald door A.J.J.Hattinga Raven. Amst., 1927. VIII,343 pp. Portrait & 13 diagrams. Cloth. [18899]Euro 20,45
Heindel,Max & A.Foss-Heindel. Astro-diagnose. Een handleiding bij de genezing en verhandeling over geneeskundige astrologie en diagnosen uit horoscoop en hand. Uit het engelsch vertaald door A.J.J.Hattinga Raven. Amst., 1932. XII,233 pp. Ills. Cloth, sl.rubbed. [11684]Euro 20,45
Heyting,August. Yggdrasil of wereldbouw. Een Germaanse cosmogonie. Deel II: Over vorm en stijl; Boek 1 en II. Den Haag, n.d. 351 pp. Ills. H.cloth, worn. *1200 gr. [40950]Euro 45,-
Heyting,August. Yggdrasil of wereldbouw. Een Germaanse cosmogonie. Deel III. Den Haag, n.d. 517 pp. Ills. H.cloth, rubbed. *1800 gr. [40952]Euro 45,-
Hirschi,Gertud. Mudra werkboek. Eenvoudige yoga-oefeningen voor vingers en hand. Haarlem, 1999. 224 pp. Paperback. [26825]Euro 8,50
Hoek,Jan-Anton van. Tekenen uit de nabije kosmos. Zeist, Zevenster, 1983. 183 pp. Paperback. Fine. *400 gr. [43439]Euro 7,-
Hoffman,Enid. Oefenboek voor paranormale vermogens. 3e druk. Amst., 1989. 178 pp. Boards. [35036]Euro 10,-
Hoog Castell,Hans De. Astrologie. Volledige handleiding voor de beoordeling van de geboorte horoscoop. Leiden, 1949. 148 pp. Few ills. Cloth, sl.dicoloured. [26878]Euro 6,-
Hooykaas,Else M. & Bert Schierbeek. Zazen. Deventer, 1971. 112 pp. Photographs. Cloth with sl.damaged dustjacket. [35262]Euro 7,50
Hoult,Powis. A dictionary of some theosophical terms. London, 1910. IX,163 pp. Cloth. Fluleaf missing. [37501]Euro 12,50
I Tjing. Het boek der veranderingen. Samengesteld door Thomas Cleary. Heemstede, 1992. 192 pp. Boards. [27003]Euro 7,50
Inglese,Richard & Isabella. Cosmogony and evolution. 2nd ed. N.Y., 1907. 276 pp. Cloth, innerjoint broken. [26805]Euro 12,50
Issberner-Haldane,Rita. Atlas der Chirologie. Analyse und Diagnose aus der lebendigen Hand. Freiburg im Breisgau, 1984. 256 pp. 419 col.ills & 1 fold.pl. with 4 col.ills. Boards, sl rubbed. [14867]Euro 68,18
Johari,Harish. Numerologie als sleutel tot tantra, ayurveda en astrologie. Haarlem, 2001. 224 pp. Paperback. [26851]Euro 9,50
Jones,Marthy. In de kaart gekeken... 1e druk. Amst., 1980. 278 pp. Ills. Wrappers. Good copy. *390 gr. [44112]Euro 12,50
Jones,Marthy. In de kaart gekeken... 2e druk. Amst., 1984. 278 pp. Ills. Boards. [19324]Euro 13,64
Jones,Marthy. De tarot in het kort. Amst., Schors, 1983. 85 pp. Ills. Boards. Good copy. *250 gr. [44125]Euro 11,-
Jurriaanse,D. Praktisch pendelboek. Met gebruiksaanwijzing & 40 verschillende pendelkaarten. Amst., 1984. Paperback. [34999]Euro 6,50
Keen,Linda. Intuïtieve ontwikkeling. Praktisch omgaan met energieën. Bewustwording van onze aura en chakra's. Deventer, 1985. 119 pp. Ills. Boards. [33425]Euro 7,50
Keen,Linda. Intuïtieve ontwikkeling. Praktisch omgaan met energieën. Bewustwording van onze aura en chakra's. 7e druk. Deventer, 1995. 163 pp. Boards. [18068]Euro 7,50
Kemme,Tom. Het orakel als spel. Wassenaar, 1981. 83 pp. Ills. Wrappers. [27021]Euro 10,-
Kerndörffer,H.A. Der kleine Taschenspieler und Magier. 3.völlig verb.Auflage. Prna, n.d. Reprint Den Haag, c.1970. XII,274 pp. 4 plts (1 fold.). Boards. [36560]Euro 10,-
Khan,Inayat. In an eastern rose garden. 3rd edition. Deventer, n.d. 311 pp. Cloth. [10423]Euro 15,91
KHAN,INAYAT. Hoorn,Theo van. Herinneringen aan Inayat Khan en het Westers Soefisme. Den Haag, 1981. 368 pp. Frontispiece & 30 ills. Cloth with dustjacket. [34574]Euro 11,-
Khrishnamurti,J. Een totaal andere manier van leven. Krishnamurti in gesprek met professor Allan W.Anderson. Den Haag, 1992. 308 pp. Paperback. [26884]Euro 11,-
Knight,Charles S. The mystery and prophecy of the great pyramid. 2nd ed. San Jose, 1933. 203 pp. Ills & 1 fold.pl. Boards, rubbed & spine missing. (Rosicrucian library - Vol. XIV). [26796]Euro 7,50
Konraad,Sandor. Klassieke tarot leggingen. Amst., Schors, 1986. 186 pp. Ills. Paperback. Near fine. *300 gr. [44127]Euro 11,-
Korteweg-Frankhuisen,Hanneke & H.Korteweg. Innerlijke leiding. De kunst om de innerlijke stem te volgen tot in de dagelijkse praktijk. Katwijk aan Zee, 1989. 230 pp. Ills. Paperback. [26876]Euro 9,-
Koster-Gruntke,C.E. Spirito-analytische verhandelingen I-II. Santpoort, 1952. 278 pp. Cloth with dustjacket. [33149]Euro 8,50
Koster-Gruntke,C.E. Spirito-analytische verhandelingen V. Santpoort, 1952. 183 pp. Cloth with dustjacket. [33151]Euro 8,50
Kozminsky,Isidore. De beteekenis en magische kracht van de getallen. 2e druk. Amst., n.d. 117 pp. Wrappers. [26864]Euro 7,50
Krishnamurti,J. Krishnamurti over... ons milieu. Heemstede, 1993. 134 pp. Paperback, fron sl.cracked. [29623]Euro 5,-
Krishnamurti,J. Mens zijn zonder maatstaf. Den Haag, 1986. 188 pp. Ingenaid. [26815]Euro 6,50
Krishnamurti,J. The pool of wisdom who brings the truth by what authority and three poems. Eerde & Ommen, 1928. 100 pp. Portrait. Cloth. [26948]Euro 7,50
Krishnamurti,J. Toespraken van Krishnamurti IV: Adyar. Brits Indië. Bosch en Duin, n.d. 130 pp. Cloth. * 300 gr. [38108]Euro 7,50
Krishnamurti,J. Traditie en revolutie. Deventer, 1980. 269 pp. Paperback. [26933]Euro 10,-
KRISHNAMURTI. Methorst,Henri. Krishnamurti en het grote misverstand. Een visie op leven en werk. Amst., 1995. 96 pp. Paperback. [26998]Euro 5,-
KRISHNAMURTI. Weeraperuma,Susunaga. J.Krishnamurti zoals ik hem kende. Den Haag, 1990. 152 pp. Paperback. [26849]Euro 6,50
Lao-Tse. Leben und Wirken des Wegbereiters in China. Aufgenommen in der Nähe Abd-ru-shins durch besondere Begabung eines dazu Berufenen. Stuttgart, 1990. 303 pp. Cloth with dusthacket. Fine. *625 gr. [41657]Euro 12,50
Laurentius,Hans. Zelfrealisatie, het spiritueel-energetische pad. Deventer, 1999. 143 pp. Paperback. [26874]Euro 8,50
Leadbeater,C.W. Droomen. Wat ze zijn en hoe ze veroorzaakt worden. 2e druk. Amst., Theosofische Uitgeversmaatschappij, 1904. 88 pp. Wrappers. Good copy. #150 gr. [44009]Euro 10,-
Leadbeater,C.W. Helderziendheid (clairvoyange). Amst., Theosofische Uitgeversmaatschappij, 1904. 230 pp. Wrappers. Good copy. (De werken van C.W.Leadbeater IV). *400 gr. [44010]Euro 12,50
Leadbeater,C.W. The masters and the path. Madras, 1969. XI,322 pp. Frontispiece & 12 ills. Boards. Good copy. * 600 gr. [39118]Euro 20,-
Leertouwer,W. Over droomen en hun uitlegging. Amst., 1926. XV,246 pp. Ills. Cloth. [30714]Euro 10,-
Leggett,Trevor. Wat is zen? Utrecht & Antwerpen, 1993. 196 pp. Paperback. [26858]Euro 7,50
Levi,Eliphas. Leer en ritueel der hoogere magie. 2e verm.druk. Vertaald door A.Lafeber. Amst., n.d. 2 vols. 291,306 pp. 48 ills. Cloth. [19611]Euro 34,09
Lewis,Ralph M. The sanctuary of self. San Jose, 1948. 352 pp. Cloth. (Rosicrucian library - vol. XXII). [26940]Euro 7,50
Lietaert Peerbolte,M. De verschijning mens. Vanwaar waarheen. Amst., 1971. 173 pp. Paperback. [14015]Euro 7,95
Lindemans,G.J. De theosofie, haar wezen en haar waarde. Amst., n.d. 198 pp. Wrappers. (Athenaeum-bibliotheek). [13977]Euro 11,36
Line,Julia. Numerologie werkboek. De kracht van getallen en hun symboliek. Amst., 1986. 213 pp. Ills. Wrappers. [27017]Euro 15,-
Lodge,Oliver J. Raymond or life and death. With examples of the evidence for survival of memory and affection after death. 9th ed. London, 1918. 403 pp. 18 ills. Cloth. Foxed. [30283]Euro 7,50
Lomer,Georg. Karakter, toekomst en levenslot uit de lijnen van de hand. Amst., W.N.Schors, n.d. 244 pp. 85 figs. Wrappers. * 325 gr. [39303]Euro 11,-
Lowen,Alexander. De spititualiteit van het lichaam. Bio-energetica voor gratie en harmonie. 2e druk. Cothen, 1992. 224 pp. Paperback. [26925]Euro 9,50
Lutyens,Emily. Candles in the sun. London, 1957. 196 pp. Frontispiece & 9 plts. Cloth, faded. [35107]Euro 10,-
Maandblad ''Lou''. Eerste jaargang 1962-1963. Ingenaaid. 1 blz. beschadigd. [33232]Euro 12,50
MacDonald-Bayne,M. Divine healing of mind and body. The master speaks again. London, n.d. 215 pp. Cloth. Foxed. [27157]Euro 10,-
McCormack,Kathleen. Tarot ontcijferd. Interpreteer de symbolen van het tarot en vergroot uw kennis. Hedel, 1999. 144 pp. Col.ills. Wrappers. [35524]Euro 9,-
Mees,G.H. The book of stars. Deventer, 1954. (XIV),355,(IV) pp. 4 diagrams (2 folding). Wrappers. (The revelation in the wilderness. An exposition of traditional psychology. Volume III). [23262]Euro 34,09
Mees,G.H. The key to the first chapter of genesis. Deventer, n.d. 95 pp. 1 pl. Cloth. [38370]Euro 7,50
Mehta,Rohit. Meditatie, méer dan wetenschap. Naarden, 1985. 224 pp. Paperback. [26866]Euro 7,50
Meyer,Rudolf. Die Wiedergewinnung des Johannesevangelium. Stuttgart, 1962. 303 pp. Cloth. [7003]Euro 11,36
Möller,Monique. Wij zijn niet alleen. Zeist, 1994. 317 pp. Boards. [36171]Euro 10,-
Montalban,Madeline. De geheime krachten van de tarot. Naarden, Strengholt, 1984. 144 pp. Ills. Paperback. Fine. *225 gr. [44087]Euro 6,50
Montgomery,Ruth. Een wereld aan gene zijde. Haarlem, 1973. 188 pp. Cloth. * Pencil annotations. [13254]Euro 6,82
Moolenburgh,H.C. Engelen als beschermers en als helpers der mensheid. 4e druk. Deventer, 1986. 260 pp. Ills. Paperback. *300 gr. [43178]Euro 6,-
Mulford,Prentice. Een nieuwe boodschap. Essays. 5e druk. Baarn, n.d. 198 pp. Cloth. Sl.foxed. [28129]Euro 5,50
Mulford,Prentice. De zwijgende kracht. 11e druk. Baarn, 1925. XV,193 pp. Cloth. Flyleaf missing. * 225 gr. [38806]Euro 5,50
Murphy,Joseph. Uit de nalatenschap van dr. Joseph Murphy. Ja zeggen tegen het leven. Haarlem, 1987. 176 pp. Paperback. [36151]Euro 7,50
Negus,Joan. Astrologie in 100 lessen. Met vragen en antwoorden. Berekenen, tekenen, kombineren en duiden van horoskopen. Amst., 1984. 236 pp. Paperback. [33092]Euro 10,-
Norvell. The mystical power of pyramid astrology. Wellingborough, 1980. XVII,221 pp. Paperback. [27163]Euro 10,-
NOSTRADAMUS. Hewitt,V.J. & P.Lorie. Nostradamus. Voorspellingen voor de jaren 1992-2001. Rijswijk, 1991. 207 pp. Ills. Boards with dustjacket. [27009]Euro 10,-
NOSTRADAMUS. Hewitt,V.J. & P.Lorie. Nostradamus. Voorspellingen voor de jaren 1992-2001. Rijswijk, 1991. 207 pp. Ills (partly col.). Boards with dustjacket. [32195]Euro 7,50
OERA LINDA BOEK. Thàt vvra linda bok. Opnieuw bewerkt en uitgegeven door J.F.Overwijn. Enkhuizen, 1941. LVII,189,XXIV blz. Ingenaaid, rugje licht beschadigd. * Dit werk bestaat uit een inleiding, het Oera Linda Boek zelf en een toelichting. [2814]Euro 56,82
ONTWAKING. Jaargang 3, 1928/29. In parts as published. 's-Gravenhage, Boekhandel ,,Synthese''. 12 parts. [40137]Euro 12,50
ONTWAKING. Jaargang 9, 1934/35. In parts as published. 12 parts. [40138]Euro 12,50
ONTWAKING. Jaargang 10, 1935/36. In parts as published. 12 parts. [40139]Euro 12,50
ONTWAKING. Jaargang 22, 1947/48. In parts as published. 12 parts. [40140]Euro 12,50
ONTWAKING. Jaargang 30, 1955/56. In parts as published. 12 parts. [40142]Euro 12,50
ONTWAKING. Jaargang 34, 1959/60. In parts as published. 12 parts. [40141]Euro 12,50
Osho. De kunst van het sterven. Over chassidische verhalen. Amst., 1991. 253 pp. Col.ills. Cloth with dutjacket. Good copy. *600 gr. [42713]Euro 15,-
Ostrander,Sheila & L.Schroeder. Parapsychologische ontdekkingen achter het ijzeren gordijn. Haarlem, 1972. 392 pp. 19 ills. Boards, sl.soiled. [12759]Euro 11,36
Ott,Theo. Der magische Pfeil. Magie und Medizin. Zürich & Freiburg i.Br., 1979. 250 pp. Ills (partly col.). Cloth. [25368]Euro 22,50
Parker,Derek & Julia. Astrologie. Naslagwerk voor de oude en moderne astrologie. Utrecht & Antwerpen, 1971. 255 pp. Ills. Cloth. [18515]Euro 20,45
Parker,Else. Astrologie en haar practische toepassing. Amersfoort. 1925. (II),225,(II) pp. Figs. Cloth. Foxed. [15579]Euro 10,23
Pauwels,Louis & J.Bergier. De eeuwige mens. 2e druk. Deventer, 1972. 320 pp. Ills. Boards. [12823]Euro 10,-
Pepper,Elizabeth & J.Wilcock. Magical and mystical sites. Europe and the British Isles. N.Y., 1977. XVI,304 pp. Ills. H.cloth. [35753]Euro 10,-
Peters,André. Kabbala (de sluier over het gelaat van Mozes). Een bijdrage tot een nieuwe psychologie. Amst., 1958. 284 pp. Imm.leather. * Puece cut out of the flyleaf. [36756]Euro 7,50
Pierson,J.L. Brieven, vertalingen, excerpten & Nieuwe excerptern. Amst., 1940 & 1941. 2 vols. VI,407,301 pp. Portrait. Buckram, top edges gilt. With autographs dedication: "Aan mijn lieve kleindochter Pau Voûte en mijn a.s. kleinzoon Kees Groenendijk Baarn, 19 Jan. 1941 J.C.Pierson. * Luxery copy. Added 2 letters by J.L.Pierson dated 15-10-42 & 19-10-42 to Dr.C.A.Groenendijk Pieter de Hoochstr. 76 Amsterdam Z. [7530]Euro 102,27
Playfair,G.L. & S.Hill. In de band van het heelal. Kosmische invloeden op de mens. Amst. & Brussel, 1979. 352 pp. Ills. Imm.leather. [12987]Euro 10,23
Polderman,Rama. De vitale mens. Eenvoudige bewustzijnsoefeningen, vitaal ademhalen en kleurenconcentraties voor iedereen, ook geschikt voor ouderen en minder validen. Deventer, 1981. 128 pp. 92 figs. Boards with dustjacket. [27004]Euro 10,-
Print, 19th century steel engraving: The fortuneteller / Die Wahrsagerin / [De waarzegster]. Taken from Payne's Royal Dresden Gallery. c.1850. 18 x 13 cm (paper 27 x 21 cm). Sl.foxed. * After a painting by Frans van Mieris [18858]Euro 20,45
Purucker,G.De. Fundamentals of the esoteric philosophy. Pasadena, 1979. XIII,655 pp. Wrappers. [27167]Euro 10,-
Purucker,G.De. Occult glossary. A compendium of oriental and thosophical terms. Pasadena, 1969. 193 pp. Boards with dustjacket. * 400 gr. [38319]Euro 6,-
Rajneesh,Bhagwan Shree. Het boek der geheimen. Deel 2. N.pl., 1975. 311 pp. Wrappers. Good copy. 375 gr. [40842]Euro 10,-
Rajneesh,Bhagwan Shree. Het boek der geheimen. Deel 3. N.pl., 1981. 317 pp. Wrappers. Good copy. *400 gr. [41171]Euro 10,-
Rajneesh,Bhagwan Shree. Het boek der geheimen. Deel 4. N.pl., 1982. 314 pp. Wrappers. Good copy. *400 gr. [41170]Euro 10,-
Rajneesh,Bhagwan Shree. Ik ben de poort. De betekenis van initiatie en descipelschap. Deventer, 1980. 215 pp. Papeback. Near fine. *350 gr. [42754]Euro 8,50
Rajneesh,Bhagwan Shree. Psychologie en evolutie. Deventer, 1980. 183 pp. Paperback. Near fine. *275 gr. [42743]Euro 7,-
Rajneesh,Bhagwan Shree. Tantra het allerhoogste inzicht. 3e druk. Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 253 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacet. *400 gr. [43975]Euro 12,50
Rajneesh,Bhagwan Shree. Tantra het allerhoogste inzicht. 4e druk. Deventer, 1981. 158 pp. Ills. Boards with damaged dustjacet. *600 gr. [42228]Euro 12,50
Rajneesh,Bhagwan Shree. Volg mij. Over de uitspraken van Jesus Christus. Deel 1. Deventer, 1979. 236 pp. Boards with dustjacket. Good copy. *475 gr. [42714]Euro 15,-
RAJNEESH,BHAGWAN SHREE. Amrito,Swami Deva. Bhagwan Shree Rajneesh. Een introductie. Deventer, 1983. 207 pp. Photographs. Cloth. *300 gr. [42926]Euro 20,-
Ramacharaka,Yogi. Veertien lessen over yoga-wijsbegeerte en oostersch occultisme. Vertaald uit het engelsch door A.J.J.Hattinga Raven. Amst., 1933. IX,272 pp. Cloth. [26918]Euro 8,50
Randolph,P.B. Magia sexualis. Bewerkt naar de engelse uitgave door M.Devroe. Amst., 1972. 206 pp. Figs. Cloth with dustjacket. [20798]Euro 7,95
Raphael,Edwin. Raphael's uurhoek astrologie waardoot men iedere vraag in verband met de toekomst kan bewantwoorden. Uit het Engelsch vertaald door A.J.J.H.R. Amst., Theosofische uitgeverszaak ,,Gnosis'', n.d. 119 pp. Imm.leather. Near fine. *290 gr. [44115]Euro 10,-
Roberts,Jane & S.M.Watkins. Gesprekken met Seth II. Een Seth-boek. Deventer, Ankh-Hermes, 1990. 199 pp. Boards with dustjacket. Fine. *300 gr. [43328]Euro 7,50
Roberts,Jane & S.M.Watkins. Gesprekken met Seth III. Een Seth-boek. Deventer, Ankh-Hermes, 1991. 187 pp. Boards with dustjacket. Fine. *300 gr. [43329]Euro 7,50
Roberts,Jane & S.M.Watkins. Gesprekken van Seth I. Deventer, 1990. 343 pp. Boards with dustjacket. [27660]Euro 13,50
Roggeveen-Bauscg,Liesbeth S. Gids-beelding astro-logie. Amst., 1930. 164 pp. Cloth. Foxed. [23576]Euro 15,-
Rulof,Jozef. Door de Grebbelinie naar het eeuwige leven. 4e druk. 's-Gravenhage, n.d. 271 pp. Imm.leather. * 550 gr. [38342]Euro 12,50
Rulof,Jozef. Tussen leven en dood. 3e druk. Empe, 1987. 380 pp. Imm.leather * 7100 gr. [38344]Euro 12,50
Schaya,Leo. The universal meaning of the Kabbalah. Translated from the French by N.Pearson. London, 1971. 180 pp. Cloth with dustjacket. [26807]Euro 15,-
Schepel,Selma. Basisboek astrologie. De sleutel tot het kosmisch alfabet. Baarn, Tition, 1990. 222 pp. Ills. Boards. Fine. *650 gr. [44105]Euro 16,-
Schulman,Jacques. Karmische astrologie, Deel 5: Karmische relaties. Amst., 1985. 170 pp. Boards. Near fine. 350 gr. [39717]Euro 11,-
Schulman,Martin. Astrologie en sexualiteit. Amst., Schors, 1982. VIII,154 pp. Boards. Fine. *375 gr. [44107]Euro 10,-
Schulman,Martin. Karmische astrologie. Deel 3: Retrograde planeten en reïncarnatie. Amst., 1981. X,200 pp. Boards. [12764]Euro 11,-
Schuré,Eduard. De goddelijke evolutie van den sfinx tot christus. Vertaald door Filofotos. Utrecht, n.d. XV,463 pp. Cloth. Good copy. *600 gr. [40819]Euro 20,-
Schuré,Eduard. De groote ingewijden. Schets van de verborgen geschiedenis der godsdiensten. Rama - krishna - Hermes - Mozes - Orfeus - pythagoras - Plato - Jezus. 4e herz.druk. Amst., 1927. 556 pp. Cloth. Good copy. *1000 gr. [40840]Euro 20,-
Scott-Elliott,W. Het verloren LEMURIË. Met twee kaarten aantoonende de verdeeling van het landgebied op verschillende tijdperken. Uit het engelsch vertaald door H.J.van Ginkel. Amst., 1909. 68 pp. 2 fold.col.maps. Rebound in boards. * Very rare. [16702]Euro 40,91
Sepharial. De kabbala der getallen. Verklarend handboek. Den Haag & Rotterdam, n.d. 2 vols in 1. 222 pp. Paperback. Near fine. *525 gr. [44135]Euro 15,-
Sierksma,F. Profiel van een incarnatie. Het leven en de conflicten van een Tibetaanse geestelijke in Tibet en Europa. Amst., 1964. 244 pp. Cloth. [13970]Euro 9,09
Silva,José & R.B.Stone. Jezelf en andere helen met de Silva-methode. Deventer, 1991. 311 pp. Paperback. [23636]Euro 11,-
Sinnett,A.P. Esoterisch Buddhisme. Uit het Engelsch door C.M.Perk-Joosten. Amst., 1906. XXVIII,282 pp. Board. * Annotations with pen. [37181]Euro 8,50
Sinnett,A.P. The Mahatma letters tot A.P.Sinnett from the Mahatmas M. & K.H. Trancribed and compiled by A.T.Barker. Madras, 1979. XLIII,524 pp.Boards with dustjacket. [34613]Euro 15,-
Sji Tshing. Het klassieke boek der oden. Vertaald door Johan W.Schotman. Deventer, 1969. 484 pp. Boards, innerjoint broken. [13046]Euro 15,91
Sloet,D.A.W.H. De ster der wijzen. Bussum, 1920. XII,128 pp. 1 fold.pl. Wrappers. [32867]Euro 10,-
Slooten,J.Van. Maan-phase psychologie. Bewerkt door Else Parker. Amersfoort, 1950. 122 pp. Figs. Cloth with dustjacket. [28256]Euro 8,50
Slooten,J.Van. Maan-phase psychologie. Bewerkt door Else Parker. Amersfoort, P.Dz.Veen, 1950. 122 pp. Figs. Wrappers. *300 gr. [44045]Euro 7,50
Sluijter,Paula C.M. IJslands volksgeloof. These. Haarlem, 1936. 196 pp. Wrappers. Foxed. * Few pages sl.damaged. [16575]Euro 34,09
Smith,Steven R. Wylundt's book of incense. A magical primer. York Beahc, 1989. VIII,300 pp. Paperback. [36161]Euro 7,50
Smits,L.A.H. Bewustzijnsverruiming. Structuur en beleving. Inzicht en uitzicht. Deventer, 1987. 237 pp. Paperback. [36157]Euro 6,-
Snijders,C.J. Beginselen der astrologie. Handleiding bij de A-curus van het Nederlands Astrologisch Genootschap. 2e druk. Amst., H.J.W.Becht, 1949. XIV,259 pp. Wrappers. (Athenaeum-Bibliotheek). *425 gr. [44043]Euro 10,-
Spalding,Baird T. De meesters van het verre oosten. Hun leven en hun leer. 's-Gravenhage, n.d.(=1949). Cloth. Good copy. *800 gr. [15133]Euro 11,36
Sprong,Edo. Handanalyse en zelfherkenning. Alles in de hand. 3e druk. Baarn, 1998. 2 vols. 175 pp. Ills + Studiebloc alles in de hand. [42129]Euro 15,-
Stark,Norman H. Piramidekrachten. Energie voor meditatie, gezondheid, schoonheid, tuinieren en het drogen en bewaren van levensmiddelen. 2e druk. Deventer, 1983. 136 pp. Ills. Boards. [31631]Euro 6,50
Steffes,Marcel & O.M.Pfefferkorn. Mensch und Tierkreis. Betrachtet vom astrologisch-astronomischen Tierkreis mit physisch-psychischer Deutung und Begründung. München, 1964. 326 pp. Ills. Boards wityh dustjacket. * Flyleaf missing. [27177]Euro 10,-
Steiner,Rudolf. Antrofosofie. Een nieuwe benadering. Vertaald door Anton de Rijk. Zeist, Vrij Geestesleven, 1995. 196 pp. Cloth with dustjacket. Fine. *300 gr. [43316]Euro 14,-
Steiner,Rudolf. Die geheimwissenschaft im Umriss. 32.-35.Tausend. Dornach, 1946. XIV,456 pp. Cloth, discoloured. [20077]Euro 13,64
Steiner,Rudolf. Die Offenbarungen des Karma. Ein Zyklus von elf Vorträgen gehalten in Hamburg zwischen dem 16. und 28.Mai 1910. 7.Aufl. Dornach, 1975. 230 pp. Cloth. [888]Euro 10,23
Steiner,Rudolf. Pfade der Seelenberlebnisse. 1.Auflage. Dornach, 1929. 200 pp. Wrappers. [36559]Euro 12,50
STEINER,RUDOLF. Carlgren,Frans. De Vije School. Pedagogie van Rudolf Steiner in woord en beeld. Amst., 1972. 207 pp. Ills (partly col.). Boards. [31598]Euro 30,-
De stem van de stilte en andere uitgelezen fragmenten uit het boek der gulden voorschriften. Vertaald en van aanteekeningen voorzien door H.P.Blavatsky. Amst., z.j. 74 pp. Boards. * 190 gr. [38083]Euro 6,-
Stibbe,F.M. Cosmische grondslagen der geneeskunde. Den Haag & Rotterdam, n.d. 272 pp. Cloth. [13242]Euro 10,-
Taimni,Iqbal. Een weg tot zelfontdekking. Amst., Theosofische Vereniging, 1989. XVIII,317 pp. Wrappers. Near fine. (Adyar-reeks 2). *440 gr. [44113]Euro 12,50
Tenhaeff,W.H.C. Beknopte handleiding der phychical research. 's-Gravenhage, 1936. 3 vols. 195,192,192 pp. Cloth. Good copies. *1400 gr. * 1: Het astraallichaam. 2: Occultisme en sexualiteit. 3: Het ons onbewuste - De magie der archaïsche volkeren. [40838]Euro 30,-
Thàt uura linda bok. Opnieuw bewerkt en uitgegeven door J.F.Overwijn. Enkhuizen, 1941. LVII,189,XXIV pp. Wrappers, spine sl.damaged. * Dit werk bestaat uit een inleiding, het Oera Linda Boek zelf en een toelichting. [16299]Euro 56,82
Thea. Heksen wijsheid en rituelen. N.pl., Deltas, n.d. 144 pp. Drawings. Boards. Good copy. *400 gr. [43971]Euro 12,50
Thondup,Tulku. Handboek helende meditatie. Boeddhistische oefeningen voor lichaam en geest. Haarlem, 2001. 245 pp. Paperback. [26821]Euro 9,-
Thondup,Tulku. De helende kracht van de geest. Meditatieve oefeningen uit het Tibetaans boeddhisme. Haarlem, 1999. 202 pp. Paperback. [26818]Euro 8,50
Toonder,Jan G. & J.A.West. Het astrologisch argument. Amst., 1981. 371 pp. Boards. [37586]Euro 10,-
Trine,Ralph W. De hoogere zielekrachten. Vertaald door H.Gast. Alemlo, n.d. 244 pp. Cloth. [21293]Euro 7,95
Trine,Ralph W. Het leven een zegen. De weg tot waar leven, ware grootheid, vrede, kracht en geluk. Amst., 1904. XI,226 pp. Cloth. [27011]Euro 7,50
Trine,Ralp.W. In harmonie met het oneindige. Almelo, n.d. 215 pp. Cloth. Foxed. [8929]Euro 10,23
Tuella. De dynamiek van cosmische telepathie. Apeldoorn, n.d. 172 pp. Paperback. * 125 gr. [39021]Euro 5,50
Tulku,Tarthang. Kum Nye ontspanning. Theorie, voorbereiding, massage. Deventer, 1981. 197 pp. Ills. Paperback. *300 gr. [43180]Euro 6,-
Uyldert,Mellie. Astrologie I: Kosmische samenhangen. Amst., n.d. 312 pp. Imm.leather. [27631]Euro 15,-
Vecht,C.F.Ph.D.Van der. De steenen spreken. De goddelijke boodschap der grootepyramide. Bewerkt naaer The great pyramid its divine message by D.Davidson & H.Aldersmith. 5e herz.druk. Den Haag, 1949. 493 pp. 68 figs, 14 plts, 5 fold.maps & 12 tables. Cloth. Cloth, discoloured. [16986]Euro 68,18
Vecht,C.F.Ph.D.Van der. Het teeken in Egypteland. Een verkorte uitgave van De Steenen Spreken. 3e druk. Den Haag, 1947. 272 pp. 18 figs, 4 plts, 2 maps & 5 tables. H.cloth. [14859]Euro 20,45
Vecht,C.F.Ph.D.Van der. Het teeken in Egypteland. Een verkorte uitgave van De Steenen Spreken. 4e druk. Den Haag, 1952. 267 pp. 18 figs, 4 plts, 2 maps & 5 tables. H.cloth. [3979]Euro 20,45
Velde,Halbe van der. Cursus astrologie voor beginners en gevorderden. Groningen, Privé-uitgave, 1983. 330 pp. Figs. Wrappers. [34541]Euro 17,50
Vivekananda,Swami. The complete works of the Swami Vivekananda. Part I. 5th rev.ed. Mayavati, 1931. XV,435 pp. Cloth. [37494]Euro 10,-
Vivekananda,Swami. Jnana-yoga. Deventer, 1952. 147 pp. Cloth. [26856]Euro 6,50
Volguine,A. Maan astrologie. Voor Nederland bewerkt door M.Hoeks. Lochem, n.d. 87 pp. Cloth with dustjacket. [10959]Euro 15,91
Volguine,A. Zonne horoskoop. Voor Nederland bewerkt door M.Hoeks. Lochem, n.d. 141 pp. H.cloth with sl.damaged dustjacket. [11117]Euro 15,91
Voorspel uw toekomst. Gelukbrengers. Helmond & Antwerpen, 1975. 128 pp. Ills (partly col.). Boards. Good. * 550 gr. [39035]Euro 8,50
Wallace,Amy & B.Henkin. De geest geneest. Hoe we onze genezende vermogens in praktijk kunnen brengen. Deventer, Ankh-Hermes, 1985. 141 pp. Boards with dustjacket. Fine. *450 gr. [43530]Euro 8,50
Wallimann,Silvia. Erwache in Gott. 7.Aufl. Freiburg i.Br., 1999. 286 pp. Boards. Fine. *375 gr. [42704]Euro 8,50
Wannée,J.C. Kosmische religie (toespraken gehouden in de Vrije Gemeente te 's-Gravenhage). 's-Gravenhage, 1928. V,87 pp. Cloth. [26868]Euro 6,50
Warnaar,Han & K.Hafkamp. Wegen en dwaalwegen van de nieuwe tijd. Gesprekken. Deventer, 1990. 320 pp. Ills. Boards. [28801]Euro 6,50
Wing,R.L. Het Tao van macht. Een vertaling van de Tao Te Tjing door Lao Tse. Baarn, 1988. 185 pp. Ills. Wrappers. [26519]Euro 15,-
Wittemans,Fr. Geschiedenis der rozenkruisers. 2e verm.druk. Den Haag, 1924. 224 pp. Ills. Cloth. Foxed. [19608]Euro 20,45
Wolff,A.K.Hellmut. Wissenschaftliche Handlese-Kunst un deren praktische, ethische und religiöse Bedeutung. Ein neuer Weg für Jedermann. Freiburg, 1930. 146 pp. Portrait & 9 ills. h.cloth. Foxed. [40824]Euro 15,-
Yatri. Unkwon man. The mysterious birth of a new species. N.Y., 1988. 288 pp. Ills. Wrappers. [33129]Euro 7,50
Yesudian,Selvarajan & E.Haich. Sport en yoga (Hatha-yoga). 8e druk. Deventer, 1972. XI,222 pp. 59 ills. Boards with dustjacket. [31143]Euro 7,95
Yesudian,Selvarajan & E.Haich. Sport en yoga (Hatha-yoga). 10e druk. Deventer, 1976. XI,222 pp. 59 ills. Boards with dustjacket. [9997]Euro 7,95
Young,Ellin D. & C.A. 8 is meer dan 1000. Een numerologisch spel ter zelf-analyse. Amst., 1980. 115 pp. Wrappers. [26922]Euro 7,50
Yüan-Kuang,Meister. I Ching. Praxis chinesischer Weissagung. München, 1951. 310 pp. Cloth. [26839]Euro 12,50
Zeeuw,G.van der. Helderziendheid in ruimte en tijd. 4e druk. Deventer, 1980. 229 pp. Boards. [12933]Euro 11,36
Zeeuw,G.van der. Helderziendheud in ruimte en tijd. Deventer, 1972. 229 pp. Boards. [13326]Euro 11,36