| Het aanzien. De koopvaardij. Van driemaster tot mammoettanker. Utrecht & Antwerpen, 1979. 216 pp. Ills. Boards. | [12434] | Euro 11,36 |
| Abendanon,G.A. Het roeien. Handleiding bij de beoefening der roeisport. [1e druk]. Deventer, 1919. V,82 pp. 13 figs. Wrappers. | [34066] | Euro 12,50 |
| Abendanon,G.A. Het roeien. Handleiding bij de beoefening der roeisport. 2e verm.druk. Deventer, 1925. XII,108 pp. 18 figs. Wrappers. | [9465] | Euro 16,- |
| ADELS,WIERD. Hodges,Charles Howard [London 1764 - 1837 Amsterdam] after Jacobus Perkois [Middelburg 1756-1804]. Portrait (mezzotint) of Wierd Adels. Stuurman op het Hollandsch Kof Schip De Bloeyende Blom, die zig van dezen bodem, na dat dezelve door de Franschen genomen, met veel bravoure meester gemaakt en den 6 Augustus te Hellervoer opgebracht heeft. c.1795. 30 x 22 cm. * Fine impression with margins all around. | [24028] | Euro 275,- |
| Album with 48 original photographs c.1935? showing people with different kinds of ships on Dutch canals & lakes. | [3860] | Euro 113,64 |
| Anderson,R. Nautilus. Met de eerste atoom-onderzeeboot onder het poolijs. Amst., n.d. 211 pp. 24 ills. Boards with sl.damaged dustjacket. | [12785] | Euro 10,23 |
| Armstrong,Richard. The discovers. London, 1968. 128 pp. 56 ills & 14 maps. Boards with dustjacket. (A history of seafaring - vol.2). | [3443] | Euro 15,91 |
| Armstrong,Richard. The early mariners. London, 1967. 128 pp. 36 ills & 13 maps. Boards with dustjacket. (A history of seafaring - vol.1). | [3446] | Euro 15,91 |
| Armstrong,Richard. The merchantmen. N.Y. & Washington, 1969. 128 pp. 69 ills & 13 maps. Cloth with dustjacket. (A history of seafaring - vol. 3). | [3441] | Euro 15,91 |
| Ballard,Robert D. & R.Archbold. Op het spoor van de Titanic. Vertaling: Gerard Raven. Amst., 1991. 240 pp. Ills (partly col.). Boards with dustjacket. | [31796] | Euro 10,- |
| Bassett-Lowke,W.J. & G.Holland. Ships and men. An account of the development of ships from their prehistoric origin to the present time and of the achievements and conditions of the men who have built and worked upon them. London, 1946. 316 pp. Num.ills. Cloth, sl.rubbed. | [19849] | Euro 15,91 |
| Belevenissen van oud-kwekelingen van de Kweekschool voor de Zeevaart varende in de tweede wereldoorlog. Amst., 2000. 133 pp. Ills (few col.). Cloth. | [36444] | Euro 12,50 |
| Beuge,Willem van. 17de eeuws statenjacht. Bussum, 1980. 99 pp. 21 photographs, 11 figs & 18 drawings. Wrappers, sl.damaged. | [13490] | Euro 11,36 |
| Beukema,Hans. Sail ahoy. Bussum, 1980. 176 pp. Ills (few col.). Boards with dustjacket. | [20762] | Euro 10,23 |
| Beyerman,H.C. Walvisvaart, wijnhandel & schilderkunst. De Rotterdamse reders Beyerman. Amst., 1995. 176 pp. Ills. Boards. | [3615] | Euro 18,18 |
| Beylen,J.Van. Scheepje in de kast. Bouwbeschrijving voor het maken van een panoramahalfmodel van een 19de-eeuw clipperschip. Weesp, 1986. 95 pp. 33 ills. Wrappers. | [27036] | Euro 11,- |
| Beylen,J.Van. Schepen van de Nederlanden. Van de late middeleeuwen tot het einde van de 17e eeuw. Amst., 1970. VII, 315 pp. 53 plts. Boards with dustjacket. Flyleafs soiled. | [7288] | Euro 38,64 |
| Bezemer,K.W.L. Geschiedenis van de Nederlandse Koopvaardij in de tweede wereldoorlog. 2e druk. Amst. & Brussel, 1987. 2 vols. XII,1446 pp. Photographs. Cloth with dustjacket in casette. | [26702] | Euro 32,50 |
| Blair,Joan & Clay. Return from the River Kwai. N.Y., 1979. 338 pp. Photographs. H.cloth with damaged dustjacket. | [19888] | Euro 9,09 |
| Blussé,Leonard & J.de Moor. Nederlanders overzee. De eerste vijftig jaar 1600-1650. Franeker, 1983. 256 pp. Ills. Wrappers. | [16480] | Euro 20,45 |
| Boelmans Krananburg,H.A.H. Achter de branding. De visserij van de Nederlandse kunstplaatsen. Bussum, 1977. 111 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [11033] | Euro 13,50 |
| Boer,M.G.De. 100 jaar Nederlandsche scheepvaart. Den Helder & Amst., 1939. 210 pp. 89 ills. Cloth. | [13042] | Euro 34,09 |
| Boer,M.G.De. Naaml. Venn. Vriesseveem Amsterdam - Rotterdam - Antwerpen. Amst., 1918. pp. 43-62. 27 ills. Wrappers. (Neerlands welvaart - afl. 19: Expeditie- en opslagwezen afl. 2). | [2892] | Euro 10,23 |
| Bontekoe,Willem Ysbrant. Journaal van Willem Ysbrantsz. Bontekoe. Woordverklaringen door Clara Eggink. Haarlem, 1957. 159 pp. Portrait. Cloth with dustjacket. | [37063] | Euro 10,- |
| Bontekoe,Willem Ysbrant. Journael ofte gedenkcwaerdige beschrijvinghe van de Oost-Indische reijse van Willem Ysbrantsz. Bontekoe van Hoorn. Opnieuw uitgegeven en van aanteekeningen voorzien door Dr.G.J.Hoogewerff. 2e herz.druk. Utrecht, A.Oosthoek, 1930. XLI,171 pp. Ills. Cloth. Good copy. (Herdrukken van de Maatschappij der Nederlandsche letterkunde No. 1). 8700 gr. | [43519] | Euro 18,- |
| Boot,W.J.J. De boot toet! Geschiedenis van de Urker bootverbindingen. Urk, 1984. 160 blz. Geïll. Paperback. *225 gr. | [43207] | Euro 8,50 |
| Bosscher,Ph.M. De koninklijke marine in de tweede wereldoorlog. Franeker, 1984-1990. 3 vols. (XII),635; (VI),675; X,490 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [21998] | Euro 56,82 |
| Bosscher,Ph.M. Een nuchter volk en de zee. Beeldverhaal van de Nederlandse zeegeschiedenis. Bussum, 1979. 152 pp. Ills (some col.). Wrappers. | [12974] | Euro 12,50 |
| Bosscher,Ph.M. Zeegeschiedenis van de lage landen. Bussum, 1975. 136 pp. 144 pp. Cloth with dustjacket. | [3136] | Euro 13,64 |
| Bosscher,Ph.M. a.o. Prins Hendrik de zeevaarder. Naarden, 1975. 227 pp. 108 ills (few col.). Boards with sl.damaged dustjacket. | [10689] | Euro 18,18 |
| Bouman,P.J. Behouden vaart 1905-1955. Een halve eeuw scheepvaart. Gedenkboek bij het 50-j. bestaan van Van Nievelt, Goudriaan & Co's Stoomvaart Maatschappij N.V. te Rotterdam. Rotterdam, 1955. 227 pp. Ills. Cloth. | [23298] | Euro 20,45 |
| Bouman,P.J. Gedenkboek Wilton-Fijenoord 1854-1954. Dok- en werf Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. Schiedam, 1954. 304 pp. Ills. H.leather. | [13389] | Euro 20,45 |
| Bouwman,Bas. Zwervende houtvoeters (het zoutmeer). De Sliedrechtse baggeraars, hun leven - Hun reizen - Hun werken. 3e druk. Rotterdam, De Combinatie, z.j. 288 blz. H.linnen, wat afgesleten. *350 gr. | [42288] | Euro 6,50 |
| Bowen,Frank C. The sea its history and romance. London, n.d.(=1926). 4 vols. (IV),308, (IV),284, VIII,289, X,290 pp. 560 ills & 62 col.plts. Cloth. * I: To 1697. II: 1698-1783. III: 1784-1814. IV: 1815-1875. | [5732] | Euro 204,55 |
| Boxer,C.R. Jan Compagnie in oorlog en vrede. Beknopte geschiedenis van de VOC. Bussum, 1975. 119 pp. Ills. Boards. | [15863] | Euro 17,50 |
| Boxer,C.R. Zeevarend Nederland en zijn wereldrijk 1600-1800. [1e druk]. Vertaald door Johan W.Schotman. Leiden, 1967. 437 pp. 16 plts & 8 maps. Cloth. | [11062] | Euro 20,- |
| Boxer,C.R. Zeevarend Nederland en zijn wereldrijk 1600-1800. [1e druk]. Vertaald door Johan W.Schotman. 2e druk Leiden, 1976. 438 pp. 16 plts & 8 maps. Paperback. Good copy. * 675 gr. | [39203] | Euro 12,50 |
| Brandenburg,H.J. a.o. Vijftig jaar kapiteinsvereniging 1943-1993. N.pl., 1993. 133 pp. 29 ills. Wrappers. | [19269] | Euro 12,50 |
| Brasser,J.M. Bouw zelf uw zeilboot. Handleiding ten dienste van amateurs en boot-bouwers. Amst., n.d. 88 pp. 67 ills & 4 fold.work drawings. H.cloth, corners sl.damaged. | [34549] | Euro 20,- |
| Brink,E.A.B.J.ten a.o. Honderd jaar engelandvaart. Stoomvaart Maatschappij Zeeland Koninklijke Nederlandsche Postvaart NV 1875-1975. Bussum, 1975. 335 pp. Ills. Cloth with sl.soiled dustjacket. | [13088] | Euro 34,09 |
| Brouwer,J. De onoverwinnelijke vloot. Naar berichten van opvarenden en tijdgenooten. 2e druk. Amst., 1943. 207 pp. 9 plts. H.cloth with dustjacket. (Patria XIII). | [13979] | Euro 10,23 |
| Brouwer,L. a.o. Tussen vloot en politiek. Eeu eeuw marinestaf 1886-1986. Amst. & Dieren, 1986. 272 pp. Ills. Boards with dustjacket. (Bijdragen tot de Nederlandse marinegeschiedenis - Deel 2). | [35028] | Euro 14,- |
| Brugmans,I.J. Tachtig jaren varen met de Nederland 1870-1950. Uitgegeven bij het 80-jarig bestaan van de N.V.Stoomvaart Maatschappij ,,Nederland''. Den Helder, 1950. XIX,239 pp. Ills. Cloth. | [12858] | Euro 25,- |
| Buddingh,C., O.Dicke, S.Dijkhuizen & J.v.d.Kam. Met de Anna onzer zeil. Almere, 1980. 296 pp. Col.ills. Boards. | [15677] | Euro 11,36 |
| Built a boat for pleasure or profit. It's easy to build your own boat. Chicago, 1941. 192 pp. Num.ills. Cloth. * Includes row boats, canoe, power and sail craft, plywood outboard etc. | [26843] | Euro 15,- |
| Bullen,Frank T. De zwerftocht van de Cachalot. De wereld rond op jacht naar potvisschen. Vertaald door P.Verhoog. Amst., 1946. 319 pp. 19 plts & 1 fold.map. H.cloth. | [19580] | Euro 11,36 |
| Busch,Fritz O. & G.Ramlow. Macht auf dem Meer. Berlin, 1940. 159 pp. Drawings & maps. H.cloth. | [36815] | Euro 10,- |
| Catalogus 1948-1949. 50 jaar Rotterdamse zeescheepvaart. Rotterdam, Maritiem Museum ,,Prins Hendruk''. 42,XXVII pp. Ills & 1 fold.pl. Wrappers. | [27034] | Euro 10,- |
| Catalogus 1950. Tentoonstelling van Chinese scheepvaart. Rotterdam, Museum voor land- en volkenkunde. 24 pp. Ills. Wrappers. | [231] | Euro 10,23 |
| Catalogus 1980. Prijs der zee. Vondsten uit wrakken van Oost-Indiëvaarders. Amst., Rijksmuseum. 47 pp. Ills. Wrappers. | [32212] | Euro 11,- |
| Chambon,Albert. Onze marine. Losbladige verzameling van teekeningen, foto's en schetsen. Den Helder, n.d.(c.1942). Text with ills. Ringbinding. | [19184] | Euro 25,- |
| COEN,J.P. Spruit,Ruud. J.P.Coen. Dagen en daden in dienst van de VOC. Houten, 1987. 128 pp. Ills. Wrappers. | [20751] | Euro 9,- |
| Comte,P.Le. Afbeeldingen van schepen en vaartuigen in verschillende bewegingen. Amst., 1831. Reprint n.d. 50 plts. Boards, sl.soiled. | [37462] | Euro 10,- |
| COOK,CAPITAINE. Rienits,Thea & Rex. Les voyages du Capitaine Cook. Traduit de l'anglais par G.Artur. Paris, 1971. 157 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [14944] | Euro 11,36 |
| Costa,Giancarlo. Boegbeelden. Bussum, 1980. 173 pp. Col.ills. Cloth with dustjacket. | [14786] | Euro 35,- |
| Curry,Manfred. Regatta-Taktik in Frage und Antwort. Berlin, 1932. 253 pp. 203 drawings & 50 photographs. Cloth, sl. discoloured & soiled. | [29005] | Euro 30,- |
| Dam,W.Van. Te roer en te waak. Baarn, 1946. 259 pp. 56 figs & photographs. H.cloth. | [26914] | Euro 10,- |
| Dauber,Robert L. Erzherzog Friedrich von Österreich. Admiral und Ordensritter. Granz, Wien & Köln, 1993. 240 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [19578] | Euro 20,45 |
| Davids,C.A. Wat lijdt den zeeman al verdriet. Het Nederlandse zeemanslied in de zeiltijd (1600-1900). Den Haag, 1980. 165 pp. Few ills. Wrappers. | [20128] | Euro 15,91 |
| Dekker,P.M. Ontwikkeling van het baggermaterieel. 's-Gravenhage, 1925. 174 pp. 137 figs & 7 fold.appendixes. Cloth. * Development of dredge material. Rare. | [16376] | Euro 113,64 |
| Dendermonde,Max. Een eeuw door weer en wind. 's Wereld wel en wee gedurende honderd jaar varen met Vincke & Co. Wormerveer, n.d. 102 pp. Ills (few col.). Cloth. | [31233] | Euro 17,50 |
| Diwald,Hellmut. Strijd om de wereldzeeën. De zee als politieke machtsfactor. Utrecht & Antwerpen, 1981. 368 pp. Ills. Boards with dustjacket. Near fine. *510 gr. | [41227] | Euro 11,- |
| Dorleijn,Peter. Van gaand en staand want. De zeilvisserij voor en na de afsluisint van de Zuiderzee. Deel III. Weesp, 1983. 336 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [25521] | Euro 30,- |
| Douwes,D.J. De horizon verlegd. Reisjournalen uit de tijd van de zeilvaart. Haarlem, 1979. 143 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [14029] | Euro 10,- |
| Drank en deining. Scheepsdranken toen en nu. Almere, 1981. 80 pp. Ills. Wrappers. | [32501] | Euro 5,- |
| Driel,H.van. Four centuries of warehousing. Pakhoed: The origins and history 1616-1967. Rotterdam, 1992. 152 pp. Ills. Boards. | [33686] | Euro 12,50 |
| Dijk,W.J. De schoonheid onzer binnenschepen. 2e druk. Amst., 1964. 141 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket. | [27194] | Euro 20,- |
| Dijkstra,Gerard. Tien jaar zeilen. Bussum, 1981. 392 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [37168] | Euro 20,- |
| Een eeuw loodsen op en om de Schelde. Het leven en werken van de loodsen in de Scheldemonden. Vlissingen, 1984. 231 pp. Ills. Cloth. * Uitgegeven t.g.v.h. honderdjarig bestaan van de Vereniging Loodsen Sociëteit te Vlissingen 1884-1984. | [18715] | Euro 38,64 |
| Eich,Lothar. Risse von Schiffen des 16. und 17.Jahrhunderts gezeichnet von Rolf Hoeckel. Bielefeld & Berlin, 1971. 89 pp. Ills & 13 fold.plts. Cloth. | [15105] | Euro 20,45 |
| Fabrès,O. Met de Stoomvaart Maatschappij "Nederland" naar de Middellandsche Zee. Amst., n.d. 30 col.plts with text. Wrappers, sl.damaged * Ter herinnering aan uw reis met het m.s. Johan van Oldenbarnevelt, De Kapitein, gesigneerd. | [14551] | Euro 20,45 |
| Fairbairn,Steve. Roeien Steve Fairbairn spreekt.. Voor Nederland bewerkt door Daan van Amstel. Amst., 1948. 119 pp. Ills. H.cloth with damaged dustjacket. | [9639] | Euro 15,91 |
| Festschrift zur Eröffnung des Mainhafen der Stadt Hanau 25.Oktober 1924. Hanau, 1924. 100 pp. Ills. Wrappers, sl.waterstained & spine damaged. | [16138] | Euro 34,09 |
| Flint,Kapitein. Te water en te land. Lotgevallen van een Hollandschen scheepsjongen op zee, in den Pampas en in de Cordilleras. 's-Gravenhage, Erven J.L.Nierstrasz, n.d. 206 pp. 4 chromo-lithographic plts. Cloth, sl.soiled. | [13226] | Euro 25,- |
| Forester,C.S. Kapitein Hornblower. Het levensverhaal van een 19e-eeuws zeeman. Baarn, Ad. M.C.Stok, z.j. 3 delen in 1 band. 656 blz. Linnen. *1050 gr. * I: Met verzegelde orders. II: Alle hens aan dek. 3: De dans ontsprongen. | [44084] | Euro 15,- |
| Foto-album met 104 foto's. 91: 8 x 8 cm & 13: 12 x 17 cm. 64 foto's met verschillende schepen & schepen met mensen er op. ca.1920. H.leer, afgesleten en rug stuk. * Zeer leuk fotoalbum. | [22676] | Euro 177,27 |
| Franzén,Anders. The warship Vasa. Deep diving and marine archaeology in Stockholm. Stockholm, 1960. 79 pp. Ills. Boards. | [13008] | Euro 11,36 |
| Frere-Cook,Gervis & K.Macksey. The guinness history of sea warfare. London Road & Enfield, 1975. 245 pp. Ills. Boards. | [13207] | Euro 10,23 |
| Furneaux,Rupert. Das Geheimnis der "Mary Celeste". Stuttgart, 1964. 183 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket. | [12839] | Euro 11,36 |
| Gaastra,F.S. De geschiedenis van de VOC. Haarlem & Antwerpen, 1982. 164 pp. Ills. Boards. | [2978] | Euro 17,50 |
| Gallandat Huet,G. & W.P.Jansen. Handboek voor zeemanschap. 's-Gravenhage, 1961-1963. 2 vols. XV,703,XIII,515 pp. 978 figs. Cloth with dustjacket. | [7505] | Euro 102,27 |
| Gedenkboek 1902-1952. Een halve eeuw "Droogdok" 1902-1952. Rotterdam, 1952. 287 pp. Ills. H.cloth, one coner sl.damaged. * Uitgegeven t.g.v.h. 50-j. bestaan van De Rotterdamsche Droogdok Maatschappij N.V. | [19281] | Euro 27,27 |
| Gedenkboek 1906-1946. Veertig jaren onderzeedienst 1906-1946. Uitgegeven t.g.v.h. 40-jarig bestaan van Hr Ms Onderzeedienst. Amst., 1947. 208 pp. Ills. Cloth. | [7508] | Euro 22,73 |
| Gedenkboek 1906-1966. De Nederlandse onderzeedienst 1906-1966. Uitgegeven ter gelegenheid van het zestig jarig bestaan. Den Haag, 1966. 637 pp. Num.ills. Cloth, sl.soiled. | [24234] | Euro 45,- |
| Gerbault,Alain. Met mijn zeilboot den aardbol rond. Veertig duizend mijlen alleen op zee. Vertaling van A.Tervooren. Amst., 1929, 255 pp. Ills & 1 fold.map. Cloth. Foxed. | [8829] | Euro 11,36 |
| Gerritsen,P. & G.Huvers. Hulp- en bijwerktuigen [scheepswerktuigkunde]. Deel 1. Rotterdam & 's-Gravenhage, 1948. 288 pp. 152 figs. Cloth. | [21252] | Euro 20,45 |
| Gilbert,Henry, Het boek der zeeroovers. Utrecht, n.d. 223 pp. Col.plts. Cloth. With minor imperfactions. | [27332] | Euro 10,- |
| Gliksman,Alain & J.Chamier. De glorie van de zeilsport (1815-1914). Baarn, 1966. 184 pp. Fotographs by Frank & Keith Beken. Cloth with dustjacket. * 1000 gr. | [38900] | Euro 22,50 |
| Goedkoop,L.J.W.H. Lekko...! Geschiedenis der sleepvaart. Amst., 1951. 363 pp. Ills. Cloth. | [13400] | Euro 25,- |
| Goedkoop,L.J.W.H. Lekko...! Geschiedenis der sleepvaart. 2e druk. Amst., 1980. 363 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket | [14168] | Euro 25,- |
| Gosse,Philip. Geschiedenis van de zeeroverij. De boekaniers / De zeerovers van Noord-Amerika. 's-Gravenhage, 1952. 147 pp. Ills.H.cloth with dustjacket. (Vrijbuiter reeks 3). | [33722] | Euro 7,50 |
| Graffelman,A.J. In konvooi. Koopvaardijreizen gedurende de tweede wereldoorlog. Amst., 1948. 393 pp. Ills. H.cloth with damaged dustjacket. | [4039] | Euro 25,- |
| Groot,Edward P.de. Per mailboot naar Amerika. Vijftig jaar Noordatlantische passagiersvaart onder Nederlandse vlag. Bussum, 1980. 143 pp. Ills. Wrappers. | [13617] | Euro 13,64 |
| Groot,Edward P.de. San Antonio. Kroniek van een Nederlandse driemastschoener. Bussum, 1978. 119 pp. Ills. Wrappers. | [14769] | Euro 13,64 |
| Groot,Irene De & R.Vorstman. Zeilschepen. Prenten van de Nederlandse meesters van de zestiende tot de negentiende eeuw. Maarssen, 1980. 285 pp. 250 ills. Cloth with damaged dustjacket. | [25655] | Euro 30,- |
| Groot,P.De. De glorietijd van het zeilschip. Alkmaar, De Alk, 1989. 176 pp. Ills. Boards. Fine. *1000 gr. | [44098] | Euro 20,- |
| Grube,Frank & G.Richter. Het grote zeilboek. Mensen, jachten en de zee. Baarn, 1979. 308 pp. Drawings & photographs (partly col.). Cloth with dustjacket in box. | [24614] | Euro 60,- |
| Haanstra,Fokker & S.Zeeman. Redders aan de riemen. De laatste roeiredders vertellen over hun leven. Amst. & Assen, n.d. 173 pp. Ills. Boards. | [27210] | Euro 12,50 |
| Haas,C.de. De grote drie. Nieuw Amsterdam - Oranje - Willem Ruys. 2e druk. Bussum, 1977. 207 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [36599] | Euro 17,50 |
| Haersolte,J.W.J.Baron van. Vaar wel! Amst., n.d. 317 pp. 127 photographs. Cloth. Flyleaf missing. | [27306] | Euro 11,50 |
| Hansen,Hans J. Schiffsmodellen. Die Geschichte der Schiffbaukunst im Spiegel zeitgenössischer Modellen. Oldenbourg & Hamburg, n.d. 166 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket. | [21376] | Euro 34,09 |
| Hanswijck de Jonge,H.A.G.J.P. Vijf jaar troepen varen (1946-1950). 's-Gravenhage, Ministerie van defensie, 1979. V,328 pp. Ills. Cloth. Fine. Bijdrage tot de geschiedenis van het zeewezen - Deel 9). *1000 gr. | [43999] | Euro 60,- |
| Hartmann,Alfred. Von Kap Hoorn zum Silberband. Ein Leben im Banne der Seefahrt. Herford, 1981. 280 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [12835] | Euro 11,36 |
| Hazelhoff Roelfzema,H. De tweede wereldoorlog ter zee. Een beknopt overzicht van de gehele strijd met bijzondere aandacht voor de verrichtingen door de Nederlandse zeestrijdkrachten en koopvaardij. Amst., 1978. 124 pp. Ills. Boards. | [36771] | Euro 12,50 |
| Heide,G.D.Van der. Scheepsarcheologie. Scheepsopgravingen in Nederland en elders in de wereld. Naarden, 1974. 507 pp. 168 figs & 111 photographs. Boards with dustjacket. Near fine. *1200 gr. | [41766] | Euro 19,50 |
| Hennig,Richard. Abhandlungen zur Geschichte der Schiffahrt. Jena, 1928. IV,171 pp. Wrappers. * Cont.: Zur Frühgeschichte des Seeverkehrs der Mittelmeervöler - Der Verkehr auf dem Indischen Ozean im Altertum und Mittelalter etc. | [4425] | Euro 20,45 |
| Heyting,J.W. Hollandsch schepenboek. Amst., n.d. 104 pp. Ills. Boards. | [21479] | Euro 9,09 |
| Hidde,C.J.M.van der. S.O.S. sleepboten op stations. Leiden, 1944. 128 pp. Ills. Boards, sl.discoloured. | [21362] | Euro 7,95 |
| Hoeckel,Rolf. Modelbouw van schepen. 16de en 17de eeuw. Baarn, 1979. 127 pp. 141 figs & 2 fold.diagrams. Boards with dustjacket. | [24901] | Euro 22,50 |
| Hoogslag,C. Vastmaken. geschiedenis van de Rotterdamse havensleepvaart. Bussum, 1979. 215 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [21428] | Euro 20,45 |
| Horst,H.Van der. Chroomharden van cylinders "procédé van der Horst Nederl. octrooi No. 40424. Hilversum, n.d. 1938. 24 pp. Ills. Wrappers. | [25357] | Euro 16,- |
| Hughes,Tom. De snelste oceaanreuzen. Strijd om de blauwe wimpel. Bussum, 1974. 150 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [12695] | Euro 10,- |
| Huisman,Hendrik. Clipper race met 'The Great Escape'. Bussum, 1976. 128 pp. Ills. Wrappers. | [34268] | Euro 6,50 |
| Huitema,T. Ronde en platbodem jachten. 3e herz.dr. Amst., 1970. 300 pp. Ills. Cloth. | [37534] | Euro 25,- |
| Jaarboek van de Koninklijke marine 1966. 's-Gravenhage, 1967. 432 pp. Ills. Cloth. | [33427] | Euro 10,- |
| Jaarboek van de Koninklijke marine 1968. 's-Gravenhage, 1969. 435 pp. Ills. Cloth. | [33429] | Euro 10,- |
| Jaarboekje 1963 van het korps Adelborsten. Jaargang 88. N.pl., 1963. 258 pp. Ills. Cloth. | [31405] | Euro 10,- |
| Jaarboekje 1965 van het korps Adelborsten. Jaargang 90. N.pl., 1965. 225 pp. Ills. Cloth. | [31265] | Euro 10,- |
| Jacobs,Els M. De Vereenigde Oost-Indische Compagnie. Zeist, 1997. 208 pp. Ills (few col.). Boards with dustjacket. | [31697] | Euro 16,- |
| Jalhay,P.C. Nederlandse onderzeedienst 75 jaar. Bussum, 1982. 151 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket. Good copy. * 600 gr. | [39197] | Euro 20,- |
| Janssen,H.Th. Zelf een boot bouwen. Bouwen, afbouwen, verbouwen, repareren, onderhouden. 7e druk. Baarn, 1983. 336 pp. 628 figs. Boards. | [13131] | Euro 25,- |
| Jones,Ken. Destroyer squadron 23. Combat exploits of Arleigh Burke's Gallant Force. philadelphia & N.Y., 1959. XIII,283 pp. Cloth with damaged dustjacket. *800 gr. | [41687] | Euro 7,50 |
| Jong,Fa.Andries De. Catalogus voor het aanstaande watersport-seizoen. Amsterdam, Muntplein 8, 1935. 15 pp. Ills. Wrappers. | [16160] | Euro 20,45 |
| Kalff,G. De sage van den vliegenden Hollander. Naar behandeling, oorsprong en zin onderzocht. Zutphen, 1923. IX,196 blz. Met platen & vignetten van O.Wenckebach. H.Linnen. Met vochtvlekjes. | [3014] | Euro 15,91 |
| Kampen,H.C.A.Van. De zeilsport. 5de, opnieuw herziene en verm.druk. Amst., n.d. 515 pp. Num.ills. Cloth, rubbed & spine loose. | [32040] | Euro 20,- |
| Kampen,H.C.A.Van. De zeilsport. 5de, opnieuw herziene en verm.druk. Amst., n.d. 515 pp. Num.ills. Cloth. Foxed. | [539] | Euro 25,- |
| Kampen,H.C.A.Van. De zeilsport. 6e herz. en verm.druk bewerkt door J.Loeff. Amst., 1956. 533 pp. Num.ills. Cloth. | [2016] | Euro 43,18 |
| Keble Chatterton,E. Old ship prints. 2nd impr. London, 1967. XII,182 pp. 69 plts (1 col.) & 2 text-ills. Cloth with damaged dustjacket. | [21382] | Euro 15,91 |
| Kent,Alexander. Slaglinie bij Cozar. Amst. & Brussel, 1970. 296 blz. Karton met stofomslag. 475 gr. | [39923] | Euro 10,- |
| Kent,Alexander. Vijand in zicht. De avonturen van kapitein Bolitho. Amst. & Brussel, 1971. 315 blz. Karton met wat beschadigd stofomslag. 500 gr. | [39925] | Euro 10,- |
| Keuning,H.J. De Nederlandsche zeescheepvaart. Gorinchem, 1944. 97 pp. 13 tables, 11 figs & 11 photographs. Wrappers. (Noorduyn's wetenschappelijke reeks - 19). | [21337] | Euro 6,82 |
| King,G.A.B. Tankers in bedrijf. Vertaald en bewerkt door A.I.J.Hilckmann. Hilverum, 1965. 208 pp. Text-figs & 17 photographs. Cloth with sl.damaged dustjacket. | [34050] | Euro 17,50 |
| Kisling,H.M. Scheepsmodellen zelf maken. Handleiding voor modelbouwers. 2e druk. Naarden, 1976. 160 pp. Ills. Wrappers. | [21393] | Euro 15,91 |
| Klaassen,M.J.C. Adelborstenopleiding te Delft - Medemblik - Breda 1816-1857. N.pl., 1979. 193 pp. Cloth. | [24557] | Euro 17,50 |
| Klaassen,M.J.C. Gedenkboek honderdvijfentwintig jarig bestaan der Adelborstenopleiding te Willemsoord 1854-1979. N.pl., 1979. 569 pp. 1 col.portrait. Cloth. | [29607] | Euro 30,- |
| Klaassen,M.J.C. & Ph.M.Bosscher. Gedenkboek Korp Officieren van de Technische Dienst der Koninklijke Marine 1 januari 1824 - 1 januari 1977. N.pl., 1977. XIII,59,231 pp. Ills & 1 col.pl. Cloth. * Uitgave van de Vereniging van oud-offcieren van de technische dienst der Koninklijke Marine. | [29602] | Euro 45,- |
| Koning,Johan. 600 jongens met de "Tarakan" naar Noorwegen. Den Haag, G.B.Van Goor Zonen, n.d. (=1936). Geïll. door Jo Spier. Linnen. * Met 36 ingeplakte foto's van Enthony Hopstaken, die de reis met de Tarakan heeft meegemaakt, tevens passagebiljet, bewijs van toegang voor de bezichtiging van de Tarakan op 25 juli 1936 & koffer-label voor de reis van de N.V.Stoomvaart Maatschappy Nederland. | [19437] | Euro 34,09 |
| Kooij,J.A.Van der. Uit het leven van de zeeman. Dagboekfragmenten en reisverslagen uit de 18de en 19de eeuw. Bussum. 1976. 157 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [4296] | Euro 18,18 |
| Kooijman,J.W. Varen met platbodems. Bussum, 1980. 106 pp. Drawings. Boards, sl.rubbed. 300 gr. | [39829] | Euro 12,50 |
| Korver,H.J. Koninklijke Boot. Beeld van een Amsterdamse scheepvaartonderneming 1856-1981. Amst., 1981. 207 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [14291] | Euro 34,09 |
| Korver,H.J. Varen op de west. De merkwaardige geschiedenis van de koopvaardijvaart op West-Indië en Latijns-Amerika met de schepen van de Koninklijke Westindische Maildienst en de Koninklijke Nederlandsche Stoomboot Maatschappij te Amsterdam, in de jaren 1884 tot 1972. Bussum, 1975. 216 pp. Ills. Cloth with dustjacket. Near fine. *900 gr. | [41322] | Euro 25,- |
| Kramer,Jaap A. & W.de Bruijn. Plezierig varen. Ronde en platbodemjachten. Bussum & Schiphol, 1972. 127 pp. 108 photographs & 104 drawings. Cloth with dustjacket. | [21388] | Euro 29,55 |
| Kretschmer De Wilde,C.J.M. Litchflitsen onder de kim. Verrichtingen der Koninklijke Marine in de Koreaanse wateren, 1950-53. Utrecht, 1955. 224 pp. Ills. Cloth. | [7385] | Euro 20,45 |
| Kretschmer De Wilde,C.J.M. Met vlaggen van top. Verrichtingen der Koninklijke Marine in de Nederlandsch-Indische wateren voor herstel van orde en vrede van 1945 tot 1948. Amst., 1948. 1198 pp. Ills. Cloth, sl.soiled. | [27405] | Euro 12,- |
| Kuipers,Jan J.B. & D.Roos. Een ster om op te sturen. De laatste eeuwen van de vierkant getuigde schepen. N.pl., 1995. 136 pp. Ills (some col.). Boards. | [18638] | Euro 20,- |
| KUIPERS,K.J. Klatter,J. Een groninger zeeman in Napoleontische tijd. Zee- en landreizen van K.J.Kuipers. Kleine handelsvaart contra continentaal stelsel. Zutphen, 1980. 121 pp. Wrappers. | [26038] | Euro 10,- |
| Kuyper,W. Woonschepen. Verzamelde ontwerpen met foto's van interieurs, losse meubelen enz. Amst., 1948. 119 pp. Ills. Boards with damaged dustjacket. | [6479] | Euro 56,82 |
| Laak,P.J.ter. De Sliedrechtse buitenafwerkers. Sliedrecht, 1993. 133 pp. Ills. Boards. | [15700] | Euro 11,36 |
| Landaal,A.J. Njord 1874-1949. Gedenkboek ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de studentenroeivereeniging Njord op 5 juni 1949. Leiden, 1949. XVI,259 pp. Ills. Cloth. * 1200 gr. | [38292] | Euro 28,- |
| Landström,Björn. Het schip. De geschiedenis van het schip van primitief vlot tot atoom-onderzeeboot met reconstructies in woord en beeld. Hoofddorp, 1975. 317 pp. Col.ills. Boards with dustjacket. | [23288] | Euro 22,73 |
| Landström,Björn. Het schip. De geschiedenis van het schip van primitief vlot tot atoom-onderzeeboot met reconstructies in woord en beeld. Den Haag, 1961. 317 pp. Col.ills. Cloth. | [13629] | Euro 22,73 |
| Lane,Frederic C. Venice. A maritime republic. Baltimore & London, 1973. XIII,505 pp. 46 figs, 11 maps & 4 tables. Boards with dustjacket. | [33080] | Euro 15,- |
| Larsen,Oivind. Schiff und Seuche 1795-1799. Ein medizinische Beitrag zur historischen Kenntnis der Gesundheitsverhältnisse an Bord dänisch-norwegischer Kriegsschiffe auf den Fahrten nach Dänisch-Westindien. Mit englischer, französischer und russischer Zusammenfassung. Oslo, 1968. 267 pp. 83 ills, 27 tables & diagrams. Wrappers. Good copy. *590 gr. | [40325] | Euro 16,- |
| Leeuwen,Jeanne van. Redders van de zuid. Bussum, 1977. 152 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [10085] | Euro 15,- |
| Lehmann,L.Th. De galeien. Een bijdrage aan de kennis der zeegeschiedenis. Amst., 1987. 155 pp. Ills. Wrappers. | [5018] | Euro 15,91 |
| Lehmann,L.Th. De queeste naar de multireme. Theorieën uit Renaissance en Barok over antieke oorlogsschepen. Amst., 1995. 230 pp. 27 figs. Paperback. | [18646] | Euro 10,23 |
| Lewis,John. Restauratie klassieke schepen. Bussum, 1978. 184 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [14794] | Euro 38,64 |
| Lichtenbelt,A.D.F.W. Het scheepsstoomwerktuig. Een handboek hoofdzakelijk ten dienst van hen, die zich voorbereiden tot het staats-examen voor machinist ter koopvaardij. Deel 1: Stoomketels en toebehooten. 4e verm.druk. Rotterdam, 1908. 2 vols (Text & plates). XVI,559 pp. 452 figs & 41 fold.plts. Cloth, soiled. Used copy. *1400 gr. | [40314] | Euro 25,- |
| Lichtenbelt,A.D.F.W. Het scheepsstoomwerktuig. Een handboek hoofdzakelijk ten dienste van hen, die zich voorbereiden tot het staats-examen voor machinist ter koopvaardij. Deel 3: HULP- EN BIJWERKTUIGEN. 3e verm.druk. Rotterdam, 1912. XII,442 pp. 313 figs. Cloth. | [21557] | Euro 25,- |
| Lidt de Jeude,Martinus E.J.J.Van De levering van schepen en scheepsaandeelen. These. Utrecht, P.J.Diehl, 1882. 111 pp. Cloth, binding soiled & waterstained. | [33229] | Euro 15,- |
| Limburg Stirum,S.J.Graaf van. Varen in oorlogstijd. De lotgevallen van de Nederlandsche koopvaardij in den tweeden wereldoorlog. [1e druk]. Amst., 1947. 496 pp. Ills. H.cloth. | [20157] | Euro 22,73 |
| Limburg Stirum,S.J.Graaf van. Varen in oorlogstijd. De lotgevallen van de Nederlandsche koopvaardij in den tweeden wereldoorlog. 3e druk. Amst., 1948. 496 pp. Ills. H.cloth. | [15386] | Euro 22,73 |
| Linden,C.v.d. & M.S.Wytema. Met Hr.Ms.K XIII naar Nederlandsch-Indië. Een onderzeeboottocht van meer den 20.000 zeemijlen. Amst., n.d. 252 pp. 100 ills & 1 fold.maps. Cloth. Foxed. | [6049] | Euro 25,- |
| Macintyre,Donald a.o. Zeilvaart 1520-1914. Den Haag, n.d. 256 pp. Num.ills (44 col.). Cloth. | [7268] | Euro 20,45 |
| MacLean,Alistair. H.M.S. Ulysses. [1st edition]. London, Collisn & The Book Society, 1955. 320 pp. Boards with sl.damaged dustjacket. | [21677] | Euro 20,45 |
| Mark,Chris. Boeggolf voor Korea. De Koninklijke marine in de Koreaanse wateren 1950-1955. Abcoude, 1990. 159 pp. Ills. Paperback. Near fine. *325 gr. | [41596] | Euro 15,- |
| Marquand,Hilary. Memoirs of a Victorian master mariner. Edited by Eric B.Marquand. Cardiff, 1996. XLVI,274 pp. 22 ills. Boards with dustjacket. | [18053] | Euro 15,91 |
| Marsden,Peter. De laatste reis van de Amsterdam. Bussum, 1974. 247 pp. Ills. Cloth with dustjacket. * Oorspronkelijke uitgave: The wreck of the Amsterdam. | [6149] | Euro 20,45 |
| Martens,Rob & L.Westra. Binnenvaart onder stoom. ....met de beste groeten van.... Hoogeveen & Genk, 1988. 128 pp. Ills. Boards. | [27109] | Euro 15,91 |
| Martens,Rob & L.Westra. Weerzien met de oude binnenvaart. Met de beste groeten van.... Almere Haven, 1995. 120 pp. Ills. Wrappers. | [21354] | Euro 15,91 |
| Martin,Colin. Het fortuin van de Armada. Bussum, 1976. 227 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [3621] | Euro 12,50 |
| Martin,Colin. Full fathom five. Wrecks of the Spanish armada. N.Y., 1975. 288 pp. 20 plts (4 col.) & 15 maps & plans. H.cloth. | [3452] | Euro 15,91 |
| Masson,Ph. Scheepvaart in de twintigste eeuw. Bussum, 1976. 178 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [36601] | Euro 17,50 |
| Mattingly,Garrett. The defeat of the Spanish Armama. London, 1988. 384 pp. Ills. Wrappers. | [20059] | Euro 11,36 |
| Mattingly,Garrett. De Spaanse armada. Zeven dagen die wereldgeschiedenis maakten. Amst. & Brussel, 1980. 280 pp. 25 ills. Wrappers. | [3617] | Euro 12,50 |
| McKee,Alexander. De Spaanse armada. De Nederlaag van de Spaanse armada, 1588. Baarn, 1989. 305 pp. Map & 20 ills. Wrappers. | [3619] | Euro 13,64 |
| Meertens,Co & J.Kabus. Zee-gang. Terneuzen, n.d. Text with ills (partly col.). Cloth with sl.damaged dustjacket. | [31346] | Euro 20,- |
| Metzelaar,A.C. Europa ahoy! De laatste wereldreis van de "Europa". Bussum, 1977. 179 pp. Ills. Boards. | [5560] | Euro 11,36 |
| Meulen,Cees van der. Met het oog op zee. De Nederlandse reddingmaatschappijen in beeld. Met tekst van Siep Zeeman. Amst., 1989. 119 pp. Ills (most col.). Boards. Fine. *625 gr. | [40817] | Euro 9,- |
| Meijer,Fik. Wrakken, Ankers en amforen. Archeologisch onderzoek in de Middellandse Zee. Naarden, 1976. 235 pp. 37 ills & 39 photographs. Cloth with dustjacket. | [16674] | Euro 13,64 |
| Miller,David. The wreck of the Isabella. London, 1995. XII,259 pp. 6 plts. Boards with dustjacket. As new. | [33477] | Euro 10,- |
| Milo,T.H. De geheime onderhandelingen tusschen de Bataafsche en Fransche republieken van 1795 tot 1797 in verband met de expeditie van schout bij nach E.Lucas naar de Kaap de Goede Hoop. Den Helder, 1942. XII,296 pp. Portraits. Rebound in cloth. | [13305] | Euro 20,45 |
| Mitchell,David. Piraten. Amst., 1977. 204 pp. Ills (partly col.). Wrappers. | [3487] | Euro 10,- |
| [Mitchell,W.F.]. The Royal Navy in a series of illustrations from original drawings. 3rd revised and corrected edition. London & Porthsmouth, Griffin & Co., 1875-1881. 2 vols. (I),15,(24); (I),11,(25) pp. 49 fine chromolithograph plates. Original blue gilt cloth, few minor marks to the bindings. * 26 pages introduction by Francis Elgar. | [22040] | Euro 2500,- |
| Molen,S.J.Van der. Goud in de golven. De ware geschiedenis van de "Lutine". 's-Gravenhage & Rotterdam, n.d. 200 pp. 40 photographs & 1 fold.pl. Cloth. | [24199] | Euro 17,50 |
| Molen,S.J.Van der. Het goud van de Lutine. Schatgravers voor de Nederlandse kust. Bussum, 1979. 200 pp. Ills. Wrappers. | [7080] | Euro 13,64 |
| Mollema,J.C. De Nederlandsche vlag op de wereldzeeën: Driemaal is scheepsrecht. Amst., n.d. 360 pp. Ills & maps. Cloth, discoloured. Foxed. | [3806] | Euro 15,91 |
| Mollema,J.C. De Nederlandsche vlag op de wereldzeeën: Ontdekkingsreizen onzer voorouders. 2e druk. Amst., n.d. 320 pp. Ills & maps. Cloth. | [3808] | Euro 18,18 |
| Mollema,J.C. Voor den stroom en op de klippen. De lotgevallen van Frans en Pieter Bol. 2e druk. Haarlem, 1936. 295 pp. Ills. H.cloth. | [6870] | Euro 9,09 |
| Mordal,Jacques. Twenty-five centuries of sea warfare. Translated by L.Ortzen. N.Y., 1965. XIX,428 pp. Ills, drawings & maps. Cloth. | [15119] | Euro 10,23 |
| Münching,L.L.von. De Nederlandse koopvaardijvloot in de tweede wereldoorlog. De lotgevallen van Nederlandse koopvaardijschepen en hun bemanning. Deel 1 & 2. Bussum & Middelburg, 1978-1986. 2 vols. 313,256,(IV) pp. Ills. Boards with dustjacket. | [19830] | Euro 35,- |
| Naamboek van Officieren der Koninklijke Marine op 1 januari 1972. 484 pp. Wrappers. | [32727] | Euro 12,50 |
| Naamlijst van officieren der Koninklijke Marine op 1 januari 1968. 's-Gravenhage, 1968. 452 pp. Wrappers. | [30776] | Euro 15,- |
| Nater,Johan P. Koers 300 vaart 25. De slag in de Javazee. Bussum, 1980. 96 pp. Ills. Wrappers. | [13221] | Euro 12,50 |
| Het Nederlandsche Zeewezen. Officieel orgaan van de Vereeniging ,,Het Nederlandsche Zeewezen". [Weekblad]. Jaargang 26, 1927. Ills. Orig.cloth, spine sl.soiled & corners damaged. * Redactie: J.W.J.Baron van Haersolte, M.C.Koning, C.A.G.van der Boom. | [18699] | Euro 102,27 |
| No cure no pay. Nederlandse bergers op de weredlzeeën. Bussum, 1977. 211 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [17997] | Euro 15,91 |
| Noordraven,T.J. Het stalen schip. Een handboek over de samenstelling en het onderhoud van den scheepsromp. Amst., 1921. XVII,638 pp. 481 text-figs & 6 fold.plts. Cloth. * Good copy. | [6405] | Euro 56,82 |
| Nijland,G.J. Het Verkeer. Plaatjes en praatjes over de ontwikkeling van het verkeer zoo te land, te water als in de lucht. Deventer, Jb.Bussink, z.j. 1938-1939. 2 vols (of 3). 61,61 pp. 200 col.ills. H.cloth. Foxed. | [22661] | Euro 56,82 |
| Oosten,F.C.van. Schepen onder stoom. De geboorte van het stoomschip. Bussum, 1972. 235 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [37363] | Euro 15,- |
| Oosterwijk,Bram. Koning van de koopvaart. Anthony van Hoboken (1756-1850). Rotterdam, 1983. 320 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [18490] | Euro 20,45 |
| Oosterwijk,Bram. Op één koers. Nedlloyd. Rotterdam, 1988. 387 pp. Ills (partly col.). Cloth with dustjacket. | [21299] | Euro 15,- |
| Op de uitkijk, aan het roer. NIGOC0 75 jaar. Tien opstelllen op veranderingen in de wereld, uitgegeven t.g.v.h. 75-jarig bestaan van Van Nievelt, Goudriaan & Co. te Rotterdam. Rotterdam, 1980. 103 pp. Ills. Boards. | [18994] | Euro 11,36 |
| Operating and general instructions Evinrude lightwin models 3012 - 3013. Milwaukee, 1953. 27 pp. Ills. Wrappers. * Added: Evinrude service dealers. 1954. 19 pp. | [41205] | Euro 12,50 |
| Parry,J.H. The Spanish seaborne empire. 2nd ed. London, 1966. 416 pp. 16 plts & 8 maps. Cloth with dustjacket. Good copy. 700 gr. | [39521] | Euro 17,50 |
| Parry,M.H. a.o. Aak to Zumbra. A dictionary of the world's watercraft. Newport News, The Mariners Museum, 2000. 676 pp. Figs. Boards with dustjacket. Fine. *1400 gr. | [44050] | Euro 20,- |
| Paullin,Charles O. American voyages to the Orient 1690-1865. An account of merchant and naval activities in China, Japan, and the various Pacific Islands. Annopolis, 1971. VII,182 pp. Boards with dustjacket. | [3695] | Euro 27,27 |
| Petrejus,E.W. Nederlandse zeilschepen in de negentiende eeuw. Bussum, 1974. 175 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [6915] | Euro 25,- |
| Petrejus,E.W. Oude zeilschepen en hun modellen. Binnenschapen jachten en vissersschepen. 2e druk. Bussum, 1973. 272 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [14792] | Euro 43,18 |
| Petrejus,E.W. Scheepsmodellen. Binnenschepen. Bussum, 1964. 159 pp. 115 drawings. Boards. | [17653] | Euro 10,- |
| Petrejus,E.W. Het schip vaart uit. Onze zeilvaart in de negentiende eeuw. Bussum, 1975. 159 pp. Ills. Cloth, with dustjacket. | [6913] | Euro 20,- |
| Pickthall,Barry & E.Dercksen. Nedlloyd specerijen race. Haarlem & Almere, 1980. 88 pp. Ills (partly col.). Wrappers. | [24905] | Euro 10,- |
| Piekalkiewicz,Janusz. De boekaniers. Bussum, 1974. 199 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [25924] | Euro 10,- |
| Plan der passagiersaccommodatie dubbelschroef, motorpassagiersschip ,,Willem Ruys'' 21.300 bruto register ton. Koninklijke Rotterdamsche Lloyd / Passenger accomodation plan twinscrew motor passenger liner "Willem Ruys" 21.300 tons gross register. Royal Rotterdam lloyd. April, 1949. 92 x 80 cm. Folded. *50 gr. | [43516] | Euro 35,- |
| Pounder,C.C. Marine diesel engines. 3rd impression. London, 1955. IX,434 pp. 230 figs. Boards with dustjacket. (Marine engineering series). | [6260] | Euro 29,55 |
| Het prinsenjacht Piet Hein. Schiedam, H.A.M.Roelants, 1937. 69 pp. Ills & 1 fold.pl. Wrappers. * Text by J.C.M.Warnsinck, G.C.E.Crone, Ernst Crone, W.P.A.v.Lammeren & H.C.A.van Kampen. Interior decoration by Koninklijke Nederlandsche Meubelfabrieken H.P.Mutters & Zonen, 's-Gravenhage. | [22764] | Euro 34,09 |
| Het prinsenjacht Piet Hein. Schiedam, H.A.M.Roelants, 1937. 69 pp. Ills & 1 fold.pl. Wrappers, damaged. Folding plate damaged. * Text by J.C.M.Warnsinck, G.C.E.Crone, Ernst Crone, W.P.A.v.Lammeren & H.C.A.van Kampen. Interior decoration by Koninklijke Nederlandsche Meubelfabrieken H.P.Mutters & Zonen, 's-Gravenhage. | [14333] | Euro 25,- |
| Prinsessejacht De Groene Draeck. Schiedam, 1957. 80 pp. Ills & 1 fold.pl. Cloth with dustjacket. * De bouw, de inrichting en de historie van een echt Nederlands jacht-type. | [6441] | Euro 29,55 |
| Print 19th century De scheepstimmerman. Print & text: 13 x 8 cm (print 7 x 7 cm). Handcoloured woodcut. Taken from: Geschenk voor de jeugd met afbeeldingen bestaande in 26 ambachten. Amst., B.Koene, 1820. * On the back of the paper: De lijndraaijer. | [24714] | Euro 20,- |
| Putman,Robert. Oude scheepskaarten en hun makers. Hoogtepunten uit vijf eeuwen cartografie. Amst., 1983. 143 pp. 67 col.ills. Boards with dustjacket. | [3662] | Euro 48,- |
| Ramsay,Eileen. Dinghy days. Southampton, 1959. 68 photographs, 60 by Eileen Ramsay & 8 by Morris Rosenfeld. Boards with sl.damaged dustjacket. | [24468] | Euro 20,- |
| Randier,Jean. Nautical antiques fore the collector. N.Y., 1977. 223 pp. Ills (few col.). Boards with dustjacket. | [18948] | Euro 34,- |
| Randier,Jean. Nautical antiques fore the collector. N.Y., 1976. 223 pp. Ills (few col.). Boards with dustjacket. | [18768] | Euro 34,- |
| Rehder,Anita & J.Kürtz. Das Kochbuch aus Kombüse und Pantry. Münster, 1976. 112 pp. Ills. Cloth. | [24134] | Euro 15,- |
| Reitsma,Durk Th. Van postschip tot veerboot. De verbindingen met Ameland en Schiermonnikoog. hallum, At-See, 1985. 148 blz. Geïll. Paperback. Goed exemplaar. *250 gr. | [43693] | Euro 10,- |
| Rode konen bolle koppen. Vijf jaar unigarant bolkoppenrace. Den Haag, 1996. 60 pp. Col.ills. Cloth with dustjacket. | [25944] | Euro 10,- |
| Roever,J.W.De. De Nederland in de tweede wereldoorlog. N.V.Stoomvaart Maatschappij "Nederland". Den Helder, 1951. XIX,453 pp. Ills. Cloth, spine sl.discoloured. | [7803] | Euro 29,55 |
| Roon,Arie van. Halen maar! Herinneringen van een visserman aan de grootvisserij op Noordzee 1900-1930. Bussum, 1975. 112 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [21513] | Euro 15,91 |
| Roseboek van de muiterij. Samengesteld uit de bladen der N.V. De Arbeiderspers door den persdienst van het nationaal jongeren verbond. Den Haag, 1934. 83 pp. 5 ills. Wrappers. | [3825] | Euro 11,36 |
| RUYTER,MICHIEL ADRIAANSZOON DE. Blok,P.J. Michiel Adriaanszoon de Ruyter. 's-Gravenhage, 1930. X,436 pp. 14 plts. Cloth. Foxed. | [37166] | Euro 12,50 |
| Sailing ships. N.Y., 1984. Three-dimensional illustrations of history's most fabulous sailing ships. * Text by Dr.Alan McGowan, paintings by Borje Svenson. | [17113] | Euro 20,45 |
| Schaap,Dick. Halen en brengen.Visserij door de eeuwen heen. 2e druk. Alphen a.d. Rijn, 1978. 128 pp. Ills (partly col.). Wrappers. | [37622] | Euro 10,- |
| Schepen uit de oude tijd. Rotterdam, De Erven de Wed.J.van Nelle N.V., n.d.(=1962). 16 pp. 30 col.plts. Wrappers. * Scrapbook with 30 scol.plts of ships. | [3492] | Euro 15,91 |
| Scheijgrond,Bert. Goede vaart. Visserij in beeld. Alkmaar, 1990. 160 pp. Ills. Boards. Fine. *950 gr. | [40991] | Euro 16,- |
| Schmidt,Ingrid. Schepen van weleer. Schepen als museum - monumenten van vier eeuwen scheepvaart. Houten, De Boer Martitiem, 1987. 212 pp. Ills (partly col.). Cloth. Good copy. *725 gr. | [44052] | Euro 9,50 |
| Sigmond,J.P. & L.H.Zuiderbaan. Nederlanders ontdekken Australië. Scheepsarchologische vondsten op het Zuidland. Bussum, 1976. 172 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [3688] | Euro 20,45 |
| Sjovold,Thorleif. The Oseberg find and the other viking ship finds. Translated by Mary Fjeld. Oslo, 1959. 83 pp. 31 ills. Wrappers. | [13027] | Euro 12,50 |
| Smit,Piet Watersportbedrijf. Catalogus jachtartikelen. Den Haag, Loosduinsschekade 352. 28 pp. Figs. Wrappers. | [16158] | Euro 20,45 |
| L.Smit & Co's. Internationale sleepdienst (International tug and salvage service). Rotterdam, 1959. 36 pp. Ills. Cloth. | [20127] | Euro 20,45 |
| Sodenkamp,R. Scheepsrampen 1945 tot heden. Bussum, 1974. 160 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [31682] | Euro 15,- |
| Sodenkamp,R. Tot ondergang gedoemd. Oorzaken en gevolgen van scheepsrampen. Bussum, 1976. 171 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [36606] | Euro 17,50 |
| Sopers,P.J.V.M. Schepen die verdwijnen. Bewerkt door H.C.A.van Kampen. [1e druk]. Amst., n.d. 162 pp. Num.ills. Cloth with dustjacket. | [26845] | Euro 25,- |
| Sopers,P.J.V.M. Schepen die verdwijnen. Bewerkt door H.C.A.van Kampen. [1e druk]. Amst., n.d. 162 pp. Num.ills. Cloth, binding soiled. | [28750] | Euro 17,50 |
| Souvernir of H.M.S. Vanguard. Dumfries, Scotland, n.d. 45 pp. Ills. Wrappers. | [23115] | Euro 20,45 |
| Speerstra,Hylke. De laatste echte schippers. Binnenvaart onder zeil. 6e druk. Bussum, 1977. 168 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [24597] | Euro 15,- |
| Spin,Jacob. Scheepsportretten. Glorie uit de negentiende eeuw. Met een inleiding door C.J.W.Van Waning. Amst., 1974. 60 pp. 20 col.plts. Cloth with sl.damaged dustjacket. | [10695] | Euro 63,64 |
| Spruit,Ruud. Zout en slaven. De geschiedenis van de Westindische Compagnie. Houten, 1988. 143 pp. Ills. Wrappers. *400 gr. | [17696] | Euro 15,- |
| STARING,DAMIAAN HUGO. Staring,A. Damiaan Hugo Staring. Een zeeman uit de achttiende eeuw 1736-1783. Zutphen, 1948. XXXI,202 pp. 4 plts. Wrappers, plasticized. | [22540] | Euro 10,- |
| Stuyck,R. De grote scheepsrampen van de zeilvaart en stoomvaart. Bussum, 1976. 190 pp. Ills (few col.). Cloth with dustjacket. | [37365] | Euro 27,50 |
| Swale,Rosie. Met de kinderen rond Kaap Hoorn. 3e druk. Baarn, 1980. 232 pp. Photographs. Cloth. | [28999] | Euro 7,- |
| Swarte,J.L. Spreekpunt 1971. 25 jaar VBZ en wat daaraan vooraf ging. Den Haag, 1971. 142 pp. Boards with damaged dustjacket. 650 gr. | [39823] | Euro 9,- |
| Teenstra,Anno. De clippers. Een nieuwe geschiedenis van de snelste Nederlandsche zeilschepen uit de tweede helft der 19e eeuw. [1e druk]. Amst., 1945. XX,306 pp. 46 plts. Cloth. | [13353] | Euro 15,- |
| Teenstra,Anno. De clippers. Een nieuwe geschiedenis van de snelste Nederlandsche zeilschepen uit de tweede helft der 19e eeuw. 2e druk. Amst., 1946. XX,283 pp. 46 plts. Cloth with damaged dustjacket. | [7725] | Euro 15,- |
| Tiller,Artur. Motorboot und Motoryacht. Konstruktion und maschinelle Einrichtung. Handbuch für Bootseigner, Werften, Konstrukteure, Studierende. 2.vollständog neubearb.Auflage. Herausgegeben von W.Haeder. Berlin, 1931. VII,273 pp. 250 ills & 16 plts. Cloth, sl.worn & foxed. * 700 gr. | [38784] | Euro 45,- |
| TROMP,MAERTEN & CORNELIS. Prud'homme van Reine,Ronald. Schittering en schandaal. Biografie van Maerten en Cornelis Tromp. Amst. & Antwerpen, 2001. 490 pp. Cloth with dustjacket. | [23147] | Euro 25,- |
| Tijdschrift voor zeewezen en watersport ,,Het Nederlandsche Zeewezen'' waarin opgenomen de 24ste jaargang van "Het Nederlandsche Zeewezen" de 6de jaargang van ,,Ons Element''. Jaargang 5, 1926. (VI),624 pp. Num.ills. Cloth * Onder redactie van C.A.G.Van der Boom, H.C.A.van Kampen & A.L.E.Rambonnet. | [18700] | Euro 102,27 |
| Tijen,H.W.van & C.Kapsenberg. Scheepsoliemotoren en -gasturbines. 8e druk. Deventer, 1950. (IV),610 pp. 42 tables & 457 figs in the text & on 4 fold.plts. Cloth. | [13123] | Euro 25,- |
| Tijen,H.W.van & C.Kapsenberg. Scheepsoliemotoren en -gasturbines. 9e druk. Deventer, 1956. (IV),635 pp. tables & figs & 4 fold.plts. Cloth. | [37751] | Euro 26,- |
| Tijen,H.W.Van & J.M.Jansen. Scheepsoliemotoren samengesteld voor de vereeniging van scheepswerktuigkundigen. 5e druk. Deventer, 1928. (VII),572 pp. 38 tables, 393 figs & 5 fold.plts. | [36781] | Euro 30,- |
| Vandersmissen,Hans. Maritiem. Nederlanders en de zee. 6e druk. Bussum, 1983. 184 pp. Ills. Wrappers. * 725 gr. | [38328] | Euro 6,50 |
| Vandersmissen,Hans. Ophogen en uitdiepen. Tien eeuwen Nederlands baggerbedrijf. Den Haag, 1986. 190 pp. Ills (few col.). Wrappers. | [18400] | Euro 20,45 |
| Vandersmissen,Hans, S.Zeeman & K.Brinkman. Redders. 175 jaar Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij 1824-1999. IJmuiden, 1999. 160 pp. Ills. Wrappers. | [28258] | Euro 9,- |
| Veen,Romke Van der. Vuurtorens. Over vierboeten, lichtwachters en markante bouwwerken. Bussum, 1981. 159 pp. Ills (few col.). Boards. | [7277] | Euro 13,50 |
| Veenstra,André. Handboek varende scheepsmodellen. Deventer & Antwerpen, 1977. 304 pp. Ills. Boards. | [4298] | Euro 25,- |
| Veres,László & R.Woodman. Zeilen door de eeuwen. Duizend zeilschepen in beeld. Franeker, Van Wijnen, 1999. 352 pp. Num.drawings & 40 col.plts. Boards with dustjacket. Fine. *1850 gr. | [44100] | Euro 40,- |
| VEROLME. Memoires. Met medewerking van Leo Ott. Rotterdam, 1971. 276 pp. 46 photographs. Cloth. | [17639] | Euro 9,09 |
| Verslag aan den Koning over de openbare werken in het jaar 1879. 's-Gravenhage, Van Weelden en Mingelen, 1880. 464 blz. Uitlaande gelithografeerde kaarten & uitslaande bijlagen. Karton, afgesleten. Los in de band * Rivierverbeteringen - Kanalen voor de scheepvaart - Wegen - Werken in belang der uitwatering - Havens - Waterkeerende werken - Landaanwinning - Landsgebouwen. | [15960] | Euro 340,91 |
| Villiers,Alan. Gevecht om Kaap Hoorn. Glorie en ondergang van de Kaap Hoorn schip. Bussum, 1972. 288 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [7396] | Euro 20,45 |
| Visser,J.A. Bagger- en grondwerken. Haarlem, 1946. 344 pp. 309 figs. H.cloth with sl.damaged dustjacket. | [37594] | Euro 12,50 |
| Vlootpraat. Uitgave van de Koninklijke Nederlandse militaire bond Pro Rege te Utrecht. Utrecht, 1957. 99 pp. Ills & 123 col.plts. H.cloth, sl.discoloured. | [4267] | Euro 56,82 |
| Vollenhoven,J.Van. Wat zeilt daar? Een schepenschouw van jachten. [1e druk]. Amst., n.d. 107 pp. Boards. | [31267] | Euro 17,50 |
| Vollenhoven,J.Van. Wat zeilt daar? Een schepenschouw van jachten. 2e druk herzien door P.Mussert & L.J.Van den Berg. Amst., n.d. 95 pp. Boards, sl.rubbed. | [3284] | Euro 17,50 |
| Vonk,P.G. De "victorieuze" zeeslag op Schoneveld het hol van De Ruyter. N.pl., n.d. 144 pp. Ills. Boards. *450 gr. | [42535] | Euro 10,- |
| Voorbeijtel Cannenburg,W. Het Scheepvaart Museum te Amsterdam. Een rondgang langs de verzameling. Leiden, 1947. 98 pp.text & 47 plts. H.cloth. | [27141] | Euro 15,- |
| Vos,Ron de & W.de Bruin. Sail 95 Amsterdam. Mens en zee. Amst., 1995. 128 pp. Col.ills. Boards. | [35087] | Euro 5,50 |
| De Vrije Fries. Mengelingen, uitgegeven door het Friesch Genootschap. Deel 18. Derde reeks. Deel 6, aflevering 1, 2 & 3 (in 2 banden). Or.omslagen. Leeuwarden, Meijer & Schaafsma, 1892-1893. 2 afleveringen. 456 blz. Or.omslagen. * Met o.a.: Vervolg van Friesche Klokkeopschriften, door G.H.van Borssum Waalkes [188 blz] / Bijdrage tot de levensgeschiedenis van Mr.Johannes Basius, door Dr.M.van Staveren / Eenige bladzijden uit Friesland's Zeegeschiedenis, door S.Haagsma [blz.305-418]. | [16723] | Euro 29,55 |
| Vrijman,L.C. Kaapvaart en zeerooverij. Uit de geschiedenis der vrije nering in de lage landen. Amst., n.d. 280 pp. Ills. H.cloth. Good copy. 600 gr. | [40057] | Euro 12,50 |
| Wall,Robert. De gouden tijd van de oceaan stomers. Amst. & Brussel, 1978. 255 pp. Ills (few col.). Boards with dustjacket. | [27929] | Euro 20,- |
| Warnsinck,J.C.M. Van vlootvoogden en zeeslagen. 1e druk. Amst., 1940. 431 pp. Ills & 6 maps. Cloth, spine sl.damaged. Foxed. | [15139] | Euro 10,23 |
| Weekly intelligence. United States Pacific fleet and Pacific ocean areas. Vol. I, No 51 - 2 July 1945, No. 52 - 9 July 1945 & index vol. I, Nos 1-52 / Vol. 2, No. 1 - 16 July 1945, No. 2 - 23 July 1945, No. 3 - 30 July 1945 & No. 4 - 6 August 1945. 7 vols. Ills. Wrappers. * CONFIDENTIAL. Rare. Weekly Intelligence receives wide distribution among fleet units and key navy, marine and marcy commands. | [6917] | Euro 102,27 |
| Welkom bij de Koninklijke Nederlandsche Stoomboot-Maatschappij N.V. Amst., n.d.(c.1954). 101 pp. Ills, 2 fold.maps & 1 fold.plan in loose end pocket. Cloth. * Added: Afvaartlijst 1954. | [26590] | Euro 25,- |
| Wentholt,Dick N. Marin(e)ade. Marinehumor door de jaren heen. Bergen, 1992. 144 pp. Ills. Boards with dustjacket. near fine. *875 gr. | [41583] | Euro 14,- |
| Wentzel,Hans G. Alfred Dedow - Der Prokurist und seine Reeder. 50 Jahre Rostocker Reedereigeschichte. Hamburg, 1984. 104 pp. Ills. Wrappers. | [31786] | Euro 7,50 |
| Weppelman,L. Beginselen der scheepsbouwkunde. Leerboek voor school en practijk. Deel 1 & 2. 3e druk. Koog aan de Zaan, 1960. 2 vols. Figs. Wrappers. | [15180] | Euro 13,64 |
| Werkman,Evert & H.v.d.Harst. Amsterdam. Beeld van een haven 1870-1940. Bussum, 1974. 143 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [13625] | Euro 13,64 |
| White,Chris. The cruising Multihull. Camden, 1990. 268 pp. Figs. Boards with dustjacket. | [29861] | Euro 7,50 |
| Williams,Marc. No cure no pay. Nederlandse bergers op de wereldzeeën. Bussum, 1977. 211 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [3718] | Euro 15,- |
| Winter,Heinrich. Das Hanseschiff im ausgehenden 15.Jahrhundert. (Die Letzte Hansekogger). Rostock, 1961. 66 pp. 16 ills, 24 plts & 3 fold.tables. Cloth. | [15107] | Euro 20,45 |
| Wijk,Rob de. Zelf een boot afbouwen. Zeiljachten en open zeilboten als bouwpakket. Bussum, 1984. 127 pp. Ills. Boards. | [2521] | Euro 12,50 |
| Zeilvereniging het Y, Amsterdam 1885-1985. Amst., 1985. 96 pp. Ills. Boards. | [35799] | Euro 15,- |
| Zuidhoek,Arne. Afzien op zee. Aan boords van zeilschepen. Houten, De Boer Maritiem, 1985. 120 pp. Col.ills. Wrappers. Near fine. *425 gr. | [43706] | Euro 8,50 |
| Zuidhoek,Arne. The maritime world of Arne Zuidhoek. De Meern, 1987. (VIII),60 pp. Ills (partly col.). Boards with dustjacket. | [20760] | Euro 25,- |
| Zuidhoek,Arne. Piet Hein en de zilvervloot. Bussum, 1978. 148 pp. Ills. Boards with dustjacket. | [6593] | Euro 13,64 |
| Zuidhoek,Arne. Schepen in hun element. Aanwijzingen en modellen voor tekenaars en schilders. De Bilt, 1988. 128 pp. Ills (partly col.). Boards. | [24782] | Euro 17,50 |
| Zuidhoek,Arne. Vlootschouw. Een gids van zeilschepen die aan Sail Amsterdam deelnemen. Laren, Cambium, 1990. 144 pp. Ills. Paperback. Near fine. *300 gr. | [42128] | Euro 5,- |
| Zuidhoek,Arne. Zeerovers van de gouden eeuw. Bussum, 1977. 160 pp. Ills. Cloth with dustjacket. | [17043] | Euro 15,91 |