75 jaar Ford in Nederland 1924-1999. Amst., 1999. 224 pp. Ills (most col.). Boards. [23520]Euro 9,-
Alles over uw HMW. Technische details, sportieve prestaties, toeristische mogelijkheden, onderhoudsraadgevingen. Amst., n.d. 58 pp. Ills & 1 fold.pl. Boards. [7205]Euro 20,-
Andrés,Arturo de a.o. Mondeo. De creatie van de eerste 'Global Car'. Luxemburg, 1992. 148 pp. Col.ills. Boards with dustjacket. [30473]Euro 8,-
Arentsen,M.W.A. & P.R.v.d.Pijl. Historische automobiel Vereniging. Een special uitgave ter gelegenheid van het 4e lustrum. Rhenen, 1984. 267 pp. Num.ills. Wrappers. [12680]Euro 25,-
Asselbergs,G. Reparatie en onderhoud van auto's. Amst., 1950. 314 pp. 398 ills. Cloth, sl.rubbed. [27283]Euro 22,50
Auction catalogue 200, 16 November. Harrogate. A sale of collectors motor cars, historic commercial vehicles, motorcycles, automobilia and related items. London, Bonhams & Brooks. 96 pp. Ills (partly col.). Wrappers. [32058]Euro 15,-
Auction catalogue 1975. Veteran, vintage and classic cars, motorcycles and horse-drawn vehicles will be sold at auction by Christie, Manson & Woods Ltd. Leidschendam, Nationaal automolbielmuseum. 70 pp. 63 plts. Wrappers. [1592]Euro 25,-
Auction catalogue 1986, 1st December. Important early and classic motor vehickles, bicycles and automobilia. London, Sotheby's. 115 pp. Col.ills. Wrappers. [24635]Euro 10,-
Auction catalogue 1986, 23rd June. Important early and classic motor vehickles, bicycles and automobilia. London, Sotheby's. 91 pp. Col.ills. Wrappers. [24633]Euro 10,-
Auction catalogue 1987. Belles automobiles de collection. Monaco, Sotheby's. 75 pp. Col.ills. Wrappers. [24643]Euro 10,-
Auction catalogue 1988, 15th october. Important early and classic motor vehickles, bicycles and automobilia. London, Sotheby's. 103 pp. Col.ills. Wrappers. [24637]Euro 10,-
Auction catalogue 1996, 8th may. A sale (49) of collectors motor cars and automobilia. London, Brooks. 62 pp. Ills (aprtly col.). Wrappers. [32052]Euro 12,50
Auction catalogue 1996, 23rd march. A sale (46) of collectors motor cars and automobilia. London, Brooks. 62 pp. Ills. Wrappers. [32050]Euro 12,50
Auction catalogue 2000, 9-10 September. Autojumble. A sale of collectors motor cars, motorcycles and automobilia to include the Michael Ellman-Brown collection of MG artwork and literature. London, Brooks. 86 pp. Col.ills. Wrappers. [32056]Euro 12,50
Auction catalogue 2001, 5th March. A sale of collectors motor cars and automobilia. Geneva, Bonhams & Brooks. 101 pp. Col.ills. Wrappers. [32060]Euro 12,50
Auction catalogue 2001, 9th September. A sale of collectors motor cars, motorcycles and automobilia. Beaulieu, Bonhams & Brooks. 86 pp. Col.ills. Wrappers. [32062]Euro 12,50
Auction catalogue 2001, 15 November 2001. A sale of collector's motor cars, motorcycles, military & historic commercial vehicles, bicycles and related automobilia. London, Bonhams & Brooks. 93 pp. Col.ills. Wrappers. [32054]Euro 12,50
Auction catalogue 2002, 28 April. A sale of collectors motorcycles and related material. Stafford County, Bonhams. 114 pp. Ills. Wrappers. [32064]Euro 12,50
AUSTIN,LORD. Lambert,Z.E. & R.J.Wyatt. Lord Austin. The man. Foreword by Sir Miles Thomas. London, 1968. 187 pp. 60 ills. Imm.leather with dustjacket. [3405]Euro 20,-
Austin A110 instructieboekje. Longbridge, n.d. 74 pp. Ills. Boards. [18975]Euro 17,50
Austin Allegro 1100 1300 instructieboekje. Birmingham, 1974. 87 pp. Ills. Wrappers. [30293]Euro 10,-
Austin-Healey 100 6 (series BN4 and BN6) and 3000. Workshop manual. Oxford, 1968. Text & ills. Wrappers, sl.rubbed. [1032]Euro 10,-
Auto jaarboek 1983 - 1989. Onder redactie van het automagazine Autovisie. Amst., 1983-1989. 7 vols. Ills. Wrappers. [1108]Euro 40,-
Automobil Revue (Katalog der) / Catalogue de la Revue Automobile. Sondernummer, herausgegeben anlässlich des 57. Internationalen Automobilsalons von Genf. Bern, 1987. 610 pp. Ills. Wrappers. * German & french text. [1411]Euro 15,-
Automobilies Berliet. P. 4: Le matériel Berliet au travail. Comment ceux qui s'en servent l'apprécient au Maroc. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26182]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P. 5: Chassis type CBO spécial pour services rapides. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26184]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P. 6: Chassis type CBL. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26186]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P. 7: Chassis type VMP pour transports économiques a vitesses modérées. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26185]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P. 8: Chassis type VHB et VMB. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26187]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P.13: Chassis type CBAB. Charge total 5000 kilogs charge utile 4000 kilogs. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26188]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P.15: Chassis type CBAB. Charge total 6000 kilogs charge utile 5000 kilogs. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26189]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P.17: Chassis type VHAB. Charge total 1300 kilogs charge utile 1000 kilogs. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26190]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P.18: Chassis type VHAB. Charge total 1100 kilogs charge utile 800 kilogs. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26191]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P.19: Chassis type VIB. Charge total 650 kilogs charge utile 500 kilogs. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26192]Euro 6,-
Automobilies Berliet. P.148: Chassis surbaissé pour autobus. Type G.S.B. Charge utiele: 40-45 places. Lyon, Berliet, 1926. 2 pp. Ills. 2 perforation holes. [26194]Euro 6,-
Automotor varia. 's-Gravenhage, Shell Nederland, n.d. 48 pp. Ills. Wrappers. [26119]Euro 7,-
Autopost. In samenwerking met: de B.B.N. de Centrale Bond van Transportarbeiders, de Unie van Chauffeurs, de Nederl. Bond van Christel. Fabrieks- en Transportarbeiders. No. 1 - 24. Den Haag, n.d. (c.1955). 385 pp. 24 parts in original wrappers. * Redactie: F.Geerts. [7345]Euro 75,-
Ball,Kenneth. Morris Minor 1952-71 autobook. Brughton, 1978. 133 pp. Figs. Boards. [1008]Euro 7,50
Barker,Ronald. Sports cars. London, 1962. 71 pp. Col.ills. Boards with sl.damaged dustjacket. [37757]Euro 6,50
Bastmeijer,D.J. & J.S.Buijze. Meten en beproeven in de automobieltechniek. Testapparaten. Haarlem, 1949. 90 pp. 191 figs. Wrappers. [25596]Euro 12,50
Beschreibung und Bedienungsanleitung für Fahrgestell Typ S 330 und A 330 (Schell-Programm). Ulm, Klöckner - Humboldt - Deutz AG Werk, n.d. 28 pp. 24 plts. Wrappers, sl.damaged. [26236]Euro 12,50
Beschrijving en bedieningsvoorschriften voor het Klöckner - Deutz - Chassis Type S 330 - Z 330 - SL 330 - O 330. Rotterdam, N.V.Motorenfabriek Deutz, n.d. 32 pp. Wrappers. [26126]Euro 20,-
BETA coupe-spider Lancia HPE. Instruction book BETA Coupe. Torino, 1979. 152 pp. Ills. Wrappers. [16561]Euro 15,-
Betriebsanleitung Nr. 8264 für Mercedes-Benz Nutzkraftwagen Typ OP 3750 D mit Sechszylinder-Dieselmotor Typ OM 67/3. Gaggenau i.N., n.d.(c.1935). 92 pp. 38 ills & 3 fold.plts. Wrappers. [25786]Euro 25,-
Een bezoek aan de Nederlandsche Ford automobiel fabriek te Amsterdam. Amst., n.d. c.1935. 62 pp. 40 figs. Or.wrappers. [18990]Euro 15,-
Birkin,Henry & R.A.Railton. Ken uw auto! De werking en constructie van uw wagen op populaire en duidelijke wijze verklaard. 's-Gravenhage, N.V.American Petroleum compagnie, n.d.(=c1935). 38 pp. Ills. Wrappers. [25355]Euro 8,-
Bishop,George. Classic cars. N.pl., 1979. 320 pp. Ills (partly col.). Boards with dustjacket. [1525]Euro 5,-
Bos,Ariekan e.a. Het paardloze voertuig: De auto in Nederland een eeuw geleden. Deventer, 1996. 328 pp. Ills. Paperback. [35642]Euro 9,-
Bosch. Dieselmotor-management. Amerongen, 2001. 306 pp. Num.figs. Boards. * Dutch text. [24381]Euro 25,-
Bosch Ausrüstung für Schwerölmotoren. Einspritzpumpen Typ PE, Düsen, Krafstoff-Filter. Stuttgart, Robert Bosch A.G., 1937. 11 pp. 7 ills. Wrappers. [26105]Euro 7,50
Bosch Schwunglichtmagnetzünder für Motorräder. Stuttgart, Robert Bosch GMBH, 1951. 8 pp. Ills. Softcover. 10 gr. [47035]Euro 8,50
Bosch und der Dieselmotor. 2.Aufl. Stuttgart, 1950. 71 pp. Ills. Wrappers, sl.discoloured. [25010]Euro 10,-
Bouvy,Han. Citroën 2 CV. Technische gegeven en practische wenken. 3e druk. A.N.W.B., n.d. 153 pp. Ills. Wrappers, rubbed. [1327]Euro 15,-
Boyce,Terry. Car interior restoration. 2nd ed. Blue Ridge Summit, 1978. 128 pp. Ills. Wrappers. [2078]Euro 5,-
Brand,J.W. De automobiel en zijn behandeling. 11e veel verm. en verb.druk. Rotterdam, 1920. 263 pp. 193 figs & 1 fold.pl. Cloth. [31221]Euro 16,-
Brand,J.W. De automobiel en zijn behandeling. 19e druk. Rotterdam, 1932. 379 pp. 217 figs & fold.plts. Cloth. [25602]Euro 16,-
Brand,J.W. De automobiel en zijn behandeling. 24e druk. Rotterdam, 1947. 360 pp. 196 figs. H.cloth. Good copy. *500 gr. [40319]Euro 16,-
Brauer,Gernot. Die sieben Jahre des 7'. Die Entwicklung des grossen BMW - The seven years of the 7'. The development of the large BMW - Les sept années de la 7'. Le développement de la grosse BMW. München, 1986. 175 pp. Num.col. photographs. Cloth. [383]Euro 20,-
De bromfiets in de practijk. Een populair-technische handleiding voor gemotoriseerde wielrijders. 's-Gravenhage, A.N.W.B., 1952. 192 pp. Figs. Boards, spine sl.damaged. [18633]Euro 12,50
BUSSES. 18 original photographs. 3, 13 x 17 cm (M.A.N. Sauner Wagen - Rheinische Eisenbahn - Verkehrsmittel - Akt.-Ges. & 1 other) / 2, 15 x 20 cm (Vulcan Blackpool type 20 seater & 1 other) / 8, 20 x 29 (Allan Rotterdam for Maas-Buurtspoorweg - R.T.M. - Tramwegmaatschappij ,,De Graafschap'' - Geldersche Tramwegmaatschappij [all with 2 perforation holes] / 5, 23 x 29 cm (Bangor Queen [damaged] - Southport corporation - Vulcan [with 2 perforation holes] - The Blue Bus & 1 other). The perforation holes are at the top and does hardley effect the pictures. Rare photographs c.1935. [26233]Euro 125,-
Cadillac eight type 51. Instructions for care and operation. Detroit, Cadillac Motor Car Company, n.d.(c.1910). 56 pp. Figs. Wrappers. * 110 gr. [38310]Euro 33,50
Carburatie-wetenswaardigheden. 's-Gravenhage, Shell Nederland, 1954. 160 pp. 87 figs. Wrappers. [26109]Euro 10,-
De Carter carburateur. Amst., N.V.Carim, n.d.(c.1938). 50 pp. Ills. Wrappers. [26228]Euro 20,-
Castrol archievements 1965. London, 1965. 48 pp. Ills. Wrappers. [1246]Euro 10,-
Catalogus 1965. 50e RAI. Tentoonstelling van personenauto's. Amst., 16-2 t/m 28/2 1965. 208 pp. Ills. Wrappers. [1606]Euro 15,-
Catalogus 1969. 58e RAI. Tentoonstelling van personenauto's. Amst., 13-2 t/m 23/2 1969. 216 pp. Ills. Wrappers. [1612]Euro 15,-
Chappell,Pat. The hot one. Chevrolet: 1955-1957. 2nd ed. Contoocook, 1980. 208 pp. Ills. Boards with damaged dustjacket. [1023]Euro 19,-
Chemins de fer d'Alsace et de Lorraine. Saison d'été 1934 du 25 juin au 25 septembre. Services touristiques. 1934. 8 pp. Ills. Wrappers. [5051]Euro 14,-
Chevrolet truck. Operator's manual. 1946. 77 pp. Ills. Wrappers, soiled. [19750]Euro 20,-
Clarke,R.M. Mini-Cooper 1961-1971. Cobham, 1974. 100 pp. Ills. Wrappers. (Brooklands books). [1563]Euro 12,50
Clarke,R.M. Riley cars 1945-1950. Cobham, n.d. 66 pp. Ills. Wrappers, sl.soiled. (Brooklands books) [2143]Euro 15,-4
Clarke,R.M. Riley cars 1950-1955. Cobham, n.d. 66 pp. Ills. Wrappers. (Brooklands books). [1556]Euro 14,-
Clarke,R.M. Rover P4 1944-1964. Cobham, 1977. 100 pp. Ills. Wrappers (Brooklands books). [1530]Euro 15,-
Clarke,R.M. Rover P4 1949-1959. Cobham, n.d. 100 pp. Ills. Wrappers. (Brooklands books). [1574]Euro 8,50
Clarke,R.M. Triumph Stang 1970-1980. Cobham, n.d. 100 pp. Ills. Wrappers. (Brooklands books). [2157]Euro 15,-
Clarke,R.M. Triumph TR2 & TR3 1952-1960. Cobham, n.d. 100 pp. Ills. Wrappers. (Brooklands books). [1569]Euro 12,50
Clarke,R.M. TVE 1960-1980. Cobham, 1980. 100 pp. Ills. Wrappers. (Brooklands books). [1541]Euro 12,50
Cole,Len. Ford panel vans. Hornchurch, 1980. 63 pp. Ills. Boards. [1528]Euro 10,-
De Consul 1700. Leaflet folded in 4 parts. Amst., Nederlandse Ford Automobiel Fabriek, n.d. c.1955. Col.ills. Sl.damaged. [14899]Euro 10,-
Consumer guide. 1957 cars. Collectors edition. Skokie, 1980. 95 pp. Ills. Wrappers. [1056]Euro 5,-
Consumer guide. Cars of the 40s. Skokie, 1981. 98 pp. Ills. Wrappers. [2112]Euro 6,-
Consumer guide. Cars of the 50s. Skokie, 1981. 96 pp. Ills. Boards with dustjacket. [2110]Euro 5,-
Consumer guide. Datsun Z-cars. Collectors edition. Skokie, 1981. 96 pp. Ills. Wrappers, sl.rubbed. [1614]Euro 5,-
Currie,Bob. Classic British motor cycles. London, 1995. 112 pp. Ills & col.plts. Boards. [13643]Euro 5,-
Cursus voor garage-technici. 's-Gravenhage, Shell Nederland, 1951. 79 pp. 40 figs. H.cloth. [26226]Euro 15,-
DAF 66 marathon. Leaflet. Eindhoven, 1972. 12 pp. Col.ills. Wrappers. [3146]Euro 15,-
DAF 66 stationcar. Leaflet. Eindhoven, 1972. 12 pp. Col.ills. Wrappers. [3139]Euro 15,-
Dammann,George H. Illustrated history of Ford, 1903-1970. Glen Ellyn, 1970. 320 pp. Num.ills. Boards. [3400]Euro 34,09
Davidson,Willie G. 100 jaar Harley-Davidson. Amst. & Utrecht, VIP, 2003. 288 pp. Num.ills (most col.). Boards. Near fine. *1850 gr. [47040]Euro 50,-
Deane,Charles E. Motorspektakel. Baarn, Market Books, 1980. 96 pp. Col.photographs. Boards. *700 gr. [47873]Euro 6,-
Dodge Brothers Lastwagen Handbuch fuer Wartung und Reparaturen. 1.Ausgabe. Antwerpen, Société Anonyme Chrysler, 1934. Text with Ills. Wrappers. [26250]Euro 60,-
Dodge Brothers one and one half ton truck (series "6") (four and six cylinders) instruction book. Dedroit, 1932. 101 pp. 36 figs. Wrappers. [25449]Euro 20,-
DOORNE,H.J.VAN. Ekelen,W.R.A.Van. De technische loopbaan van H.J.Van Doorne. N.pl., 1954. 47 pp. 2 photographs & 31 appendixes (105 pp.) with ills. Cloth. * Hubert Jozef Van Doorne (1900-1979), dutch industrialist established with his brother the DAF factory. [3403]Euro 75,-
Drie,Hans van & G.v.d.Akker. Harley-Davidson in Nederland. Herinneringen aan een legendarische motorfiets / A pictorial history of the Harley-Davidson in Holland. Memoiries of a legendary motorcycle. 2e druk / 2nd edition. Culemborg, 1983. 95 pp. Ills. Boards. [5500]Euro 18,-
Driver's handbook for Dodge 3 ton 4 x2 160 W.B. Ottawa, Chrysler Corporation of Canada, 1944. 70 pp. 62 ills & 1 fold.pl. Wrappers. [25440]Euro 20,-
Droomauto Jaarboek. Nr 1 - 3. 1988/89 - 1990/91. 3 vols. 288,288,288 pp. Num.ills (partly col.). Wrappers. [13333]Euro 20,-
Dumbar,Chas.S. Buses, trolleys & trams. London, 1967. 141 pp. Num.ills (some col.). Boards with dustjacket. [24767]Euro 7,50
Dymock,Eric. Rover. The first ninety years. Sutton Veny, 1993. 192 pp. Ills (partly col.). Boards with dustjacket. [37776]Euro 7,50
Ebeling,Hans. Met alle vier zijn wielen op de grond. 's-Graveland, Pionier-Automobielen Club, 1966. 160 pp. Ills. Wrappers. [19847]Euro 9,-
Ebeling,H.C. & P.van der Maaden. Oude racers. Bussum, 1967. 104 pp. Drawings & 31 photographs. Plastic. [1017]Euro 7,-
Een eeuw wijzer 1883-1983. 100 jaar Koninklijke Nederlandse Toeristenbod ANWB. Den Haag, 1983. 240 pp. Ills (partly col.). Boards. [30709]Euro 7,50
Einspritz-Ausrüstung für Zeitakt-Otto-Motoren. Stuttgart, Robert Bosch GMBH, n.d. 18 pp. 12 ills. Wrappers. [25787]Euro 10,-
Ersatzteil-Liste für Magirius-Sechszylinder Dieselmotor Typ S 88 D. Ulm, Magirus Werke, n.d. (c.1938). 29 (double) pp. 14 plts. Wrappers. [26068]Euro 35,-
FANGIO,JUAN MANUEL. Fancio & Giambetone,Marcello. Fangio. Redhill, 1961. 222 pp. 8 photographs. Pocket. * Foreword by Stirling Moss. [37771]Euro 8,-
Faun 1 3/4 ton Eilfrachter F24 B. Leaflet. Nürnberg, n.d. (c.1958). 8 pp. Col.ills. [19747]Euro 20,-
Fiat 128 sport coupé instructieboekje. Amst., 1972. 45 pp. Wrappers, soiled & waterstained. * Bad copy. [37163]Euro 10,-
Folded leaflet: Adler Trumpf Junior. Frankfurt a.M., 1937. Col.ills. Small piece cut our without losing ills or text. * Dutch text. Rare. [26120]Euro 25,-
FORD. Belangrijk nieuws. Uitslaande folder. Amst., N.V.Nederlandsche Ford Automobiel Fabriek, 1939. Col.ills. Met de originel envelop. [47037]Euro 12,50
Ford,Henry. Mein Leben und Werk. Unter Mitwerkung von Samuel Crowther. Lpz., 1923. VIII,328 pp. H.cloth. Foxed. [15772]Euro 6,-
Ford Mustang - Advertising tinny coloured sign. MUSTANG. Product of Ford Motor Company. c.1959. 32 x 44 cm. 5 colours sign with 4 small holes for nailing up showing a red Mustang. Small creases & rast tracks. [19870]Euro 275,-
Ford service Bulletin. Deel 10 - No.1. 11 pp. 16 figs. Wrappers. 5 perforation holes. [26196]Euro 6,-
Ford Versailles - Régence - Marly. Leaflet. Amst., 1957. Col.ills. [19746]Euro 20,-
Ford Zephyr. De nieuwe Zephyr 2500. Leaflet. Amst., n.d. Col.ills. Waterstained. [19740]Euro 9,-
Ford-Lastwagen Werkstatt-Handbuch. 4 Zylinder Motor - V-8 Zylinder Motor & 6 Zyl. Diesel Motor. Köln, Ford-Werke, 1955. 166 pp. 283 ills. Wrappers. [26247]Euro 25,-
Fordson Bulletin. Nr. 1: Oct.-Nov. 1934. 12 pp. Ills. Wrappers. 5 perforation holes. [26195]Euro 6,-
Forsdyke,Graham. Motorsport. Baarn, Market Books, 1978. 96 pp. Col.photographs. Boards, sl.rubbed. *800 gr. [47875]Euro 5,-
Frostick,Michael. The mighty Mercedes. London, 1977. 212 pp. Figs & 368 ills. Boards with damaged dustjacket. [54358]Euro 5,-
Ganzevoort,A.W. De auto en zijn baas. 2e druk. Haarlem, 1951. 115 pp. Ills. H.cloth with dustjacket. [13272]Euro 7,50
Garnier,Peter. Jaguar sports. London, 1980. 160 pp. Ills (few col.). Boards with dustjacket. [1168]Euro 10,-
Garnier,Peter. Triumph sports. London, 1981. 160 pp. Num.ills. Boards with dustjacket. [1262]Euro 15,-
Gedenkboek 1883-1933. Een halve eeuwe A.N.W.B. 1883-1933. Schiedam, H.A.M.Roelants, 1934. 143 pp. Ills. Cloth. [59743]Euro 7,50
General Motors. Pontiac Tempest, Handleiding en onderhoud. Antwerpen, 1961. 28 pp. Ills. Wrappers. * Pen annotations. [4390]Euro 10,-
The General Motors exhibit at a century of progress 1934. Folding brochure, 38 x 66 cm on both sides. Ills. * "We are surprised to learn that so many famous products are manufactures by Generel Motors". [4073]Euro 10,-
The GMC model K-17 one and one-half ton truck with four-wheel brakes / Model K-32 two-ton GMC truck fourwheel brakes / GMC truck models K-52, K-72 and K-102. Antwerpen, General Motors, n.d.(=c.1926). 40 pp. Ills. Wrappers. [25017]Euro 35,-
Grau Betriebsanleitung zur Einleitungs-Druckluftbramse für Lastkraftwagen Omnibusse Schlepper. Heidelberg, Grau-Bramse, n.d.(c.1950). 67 pp. 36 ills. Wrappers. [26058]Euro 15,-
Grau Einkammer-Bremsverstärker. Hydrair Servo-Gerät. Einbauanleitung. Heidelberg, Graubremse, n.d. 35 pp. 16 ills. Wrappers. [26070]Euro 12,50
Grau Zweileitungs-Drucklufts-Bremsen für Anhänger und Auflieger. Heidelberg, Graubrmese, n.d. 44 pp. 42 figs. Wrappers. [26069]Euro 15,-
Grote prijs van Europa 1962 op het circuit van Zandvoort vervaardig door de jeugd automobiel club. Rijswijk, Telcap, 1962. Grammofoonplaatje 33 1/3 in origineel hoesje. * Met medwewerking van: Piet Nortier, Graham Hill, Ricardo Rodriguez, Ben Pon, Alan Brinton, G.Kolff Hzn, Sportcommissaris KNAC. Winnaar Grham Hill (B.R.M.) - 3e Phil Hill (Ferrari - 4e Giancarlo Beghetti (Ferrari). Op deze unieke grammofoonplaat nemen wij u mee naar het circuit van Zandvoort waar op 20 mei 1962 de Grote Prijs van Europa verreden werd. [46686]Euro 25,-
Grundlagen für kraftfahrttechnische Berechnungen. In Auftrage der Inspektion der Kraftfahrtruppen bearbeitet. Berlin, 1933. 320 pp. 310 figs. Cloth, spine loose. [26249]Euro 20,-
Grundveld,Jan E. Per ATO en spoor. 20 jaar omstreden autobushistorie. Utrecht, Matrijs, 1987. 160 pp. Ills. Softcover. Fine. [58558]Euro 20,-
Guy Motors Limited service manual for 'ARAB' passenger chassis. Book No. GM 2. Wolverhampton, n.d.(c.1938). Text with ills. Ring binding. [26234]Euro 75,-
Haab,Mark S. The 1974-1989 911 912E & 930 Porsche. Indianapolis, Beeman Jorgensen, 1995. VIII,131 pp. Ills. Paperback, sl.creased. [54448]Euro 7,-
Halveer uw vervoerkosten met de revolutionaire MORRIS 850 bestelwagen - 350 kg. Uitslaande folder. Oxford, n.d. Colourd folded leaflet. [33390]Euro 12,50
Handleiding Chevrolet personenwagen model 1946. Antwerpen, General Motors, 1946. 64 pp. Ills. Wrappers. [26128]Euro 25,-
Handleiding voor de ,,Doctor of Motors''(Dokter voor de motor). Den Haag, James Ruben N.V., 1951. 94 pp. 128 figs. Wrappers. [26110]Euro 10,-
Handleiding voor het herstellen van versnellingsbakken, koppelingen, extra-versnellingen en krachtafnemers 1932-1948. Amst., N.V.Nederlandsche Ford Automobiel Fabriek, n.d.(c.1949). 79 pp. 51 ills. Wrappers. [25359]Euro 16,-
Handleiding voor onderhoud Chevrolet 1938 en 1939. Antwerpen, General Motors Continental, 1939. 41 pp. Ills. Wrappers. [26248]Euro 35,-
Handleiding voor reparatie en revisie van Ford-, Mercury- en Truck V-8 motoren (vanaf 1937). Amst., N.V.Nederlandsche Ford Automobielfabriek, 1946. 95 pp. 75 ills. Wrappers. [25362]Euro 12,-
Hanomag Typ 3t - L 28. Beschreibung der Bremsanlage mir Einkammer-Bremsverstärker. Heidelberg, Graubremse, 1956. 43 pp. 23 ills. Wrappers. [26073]Euro 17,50
Harmsze,Han. 75 jaar motorleven in Nederland. 's-Gravenhage, 1979. 116 pp. Ills. Wrappers. [13117]Euro 9,-
Harmsze,Han & H.van Loozenoord. 60 jaar TT 1925-1985. Amst., Tijl, 1985. 183 pp. Photographs. Boards. Fine. *725 gr. [47869]Euro 15,-
Harris,Maz. Bikers. Birth of a modern day outlaw. London & Boston, Faber and Faber, 1985. 128 pp. Photographs. Softcover. Good copy. [60459]Euro 60,-
Harvey,Chris. Healey: The handsome brute. Oxford, 1978. 239 pp. Ills & 20 col.plts. Cloth with dustjacket. [1202]Euro 20,-
Harvey,Chris. The Jaguar XK. Oxford, 1978. (III),246 pp. Ills & 23 col.plts. Cloth with dustjacket. [1043]Euro 15,-
Hatfield,Jerry & D.Bentley. Harley-Davidson. A three-dimensional tribute to and American icon. Santa Monica, 1998. Pop-up book. Boards. * Published by Pop-Up Press. With noice of a starting Harley-Davidson. [5505]Euro 35,-
Haynes guide to postwar collectors cars & their values 1980-81. Yeovil, 1980. 157 pp. Ills. Boards. [1562]Euro 7,50
Hepolite service manual. Rings, 1948. 56 pp. Ills. Boards. [25055]Euro 20,-
Hepolite service manual. 3rd edition. Bradford, Hepworth & Grandage Ltd., 1955. 121 pp. Ills. Boards, spine damaged. [25443]Euro 12,50
Héraux,Jean. Van koets tot stroomlijn. [Deel 1]. Geschiedenis en technische ontwikkeling van de automobiel. Amst., Fa.J.H.Haust & Zonen, 1953. 64 pp. 100 tipped in col.plts. H.cloth, corners sl.rubbed. *500 gr. [42295]Euro 17,50
Hill,Ken. The four-wheeled Morgan. Volume 2: The cowled-radiator models. London, 1980. 144 pp. Ills. Boards. [2197]Euro 20,-
L'histoire officielle du champion du monde. Renault de 1902 à 1992. Paris, 1992. 144 pp. Col.photographs. Cloth with dustjacket. Near fine. *1300 gr. [41671]Euro 19,50
Horst,H.Van der. Chroomharden van cylinders "procédé van der Horst Nederl. octrooi No. 40424. Hilversum, n.d. 1938. 24 pp. Ills. Wrappers. [25357]Euro 16,-
Hugenholtz,Hans. 30 jaar circuit Zandvoort. Hilversum, Ring Editions & Amstelveen, Philip Morris, 1978. 64 pp. Col.ills. Boards. [57041]Euro 10,-
Humphries,John. How to choose and use car tools. Sparkford, 1974. 139 pp. Ills. Wrappers. [1193]Euro 7,50
Instruction book No. 8: Bus chassis types B 21 . B 22. Södertälje, Scania-Vabis, 1947. 71 pp. 49 figs & 2 fold.plts. Wrappers. [25374]Euro 25,-
Instructions for the care and operation of the Delco electric cranking, lighting and ignition system for BUICK model D-34-35. N.pl., n.d. 22 pp. 15 figs. Wrappers. * 50 gr. [38309]Euro 10,-
Internationaal bewijs voor motorrijtuigen. Geldig gedurende 1 jaar na datum van afgifte "s-Gravenhage 6 juli 1954". Kon.Ned.Toeristenbond A.N.W.B. Ministerie van Verkeer en Waterstaat. 35 pp. Wrappers. [14833]Euro 10,-
Intruction book No. 4: Diesel engines types D 400 . D 600 . D 800. Södertälje, Scania-Vabis, 1946. 95 pp. 53 figs. Wrappers. [25372]Euro 25,-
Jellinek-Mercédès,Guy Mijn vader monsieur Mercédès. Vertaling H.Ebeling. Utrecht, 1964. 323 pp. Ills. Boards. Soiled. [827]Euro 7,50
Jong,Sicco De. Geschiedenis van General Motors. Opkomst en groei van de grootste onderneming ter wereld. Rotterdam, n.d.(c.1968). 108 pp. Ills. Boards. [3397]Euro 18,-
Kaptein Mobylette handleiding. N.pl., n.d. 40 pp. Ills. Wrappers. [20061]Euro 9,09
Kart & karter. Uitgave van de stichting karting Nederland. Jaargang 1, 1961 - no's 1-3. 30,30,30 pp. Ills. Wrappers. * Rare first 3 numbers of this early Dutch cart-periodical. [1595]Euro 15,-
Kölling,Fritz. Volkswagens lopen van de band. Geschiedenis van de Volkswagen. Zeist, n.d. 218 pp. 49 ills. Boards with dustjacket. * Oorspronkelijke titel: Ein Auto ziegt Kreise. Vertaald door J.Lenders-Savelbergh. [3412]Euro 15,-
Kollewijn,N.J. Het onderhoud van het motorrijwiel. 9e herz.druk. Den Haag, 1922. 159 pp. 40 figs & 12 plts. H.cloth, worn. [7257]Euro 20,-
Kollewijn,N.J. & C.A.J.G.Cuypers. Gas-generatoren voor motorrijtuigen. Handleiding voor monteurs en chauffeurs. Schiedam, 1940. 91 pp. 26 figs & 8 plts. Wrappers. [26129]Euro 15,-
Korp,Dieter & Julius Weitmann. Auto-biografie uit de [g]oude[n] tijd van de automobiel. Den Haag, n.d. 169 pp. Photographs. Boards with dustjacket. [29432]Euro 12,50
Kramer,W.H. Gasgeneratoren en persgas voor voertuigen. 3e druk. Deventer, 1941. 87 pp. 65 ills & 10 fold.plts. Wrappers. [26124]Euro 15,-
Krupp Schnellastwagen-Fahrgestelle L3, 5M242, LD3, 5M222. Ersatzteilliste für Fahrgestell Nr. 51 128, 51 131 und aufwärts (Ab Serie 30 935). Essen, Fried.Krupp, n.d. 52 pp. 25 ills. Wrappers. [26071]Euro 22,50
Laban,Brian. Ferrari. London, 1984. 64 pp. Col.ills. Boards. [37774]Euro 5,-
Lancia. Instruction book Beta coupe. Torino, 1979. 152 pp. Ills. Wrappers. [1248]Euro 15,-
Langworth,Richard & G.Robson. Triumph cars. The complete 75-year history. London, 1979. 312 pp. Ills. Boards with dustjacket. [1252]Euro 25,-
Lastkraftwagen für 5 t Nutzlast (Niederrahmen). Ersatzteilliste. Essen, Fried.Krupp, 1923. 60 pp. 43 ills. Wrappers, sl.damaged. [25069]Euro 35,-
Lauda,Niki. Mijn carrière bij Ferrari. In samenwerking met Herbert Völker. Deventer, Peters, 1978. 214 pp. Photographs (partly col.). Boards. [57933]Euro 8,50
Leaflet Chrysler-plymouth de luxe 6. Amst., André J.H.Ceurvorst, n.d.(c.1937). With 8 perforation holes. * Rare. [25058]Euro 30,-
Legg,A.K. & J.S.Mead. Peugeot 205. Service and repair manual. All peugeot 205 models with petrol engines. Sparkford, Haynes, 2004. Text with ills. Boards. Fine. [55801]Euro 10,-
Leonard,Willem. Rallyes en races. Gatsonides avonturen. Amst., 1950. 258 pp. Photographs. Cloth. [17329]Euro 20,-
Leyland service manual. Leyland autobussen typen LV, LO en LE-WS. Lancashire, 1963. Text with ills. Boards. [26256]Euro 60,-
Leyland service manual Royal Tiger. Lancahire, 1955. Text with ills. Boards. [26257]Euro 55,-
Leyland service manual. Special Tiger CVB units. Lancashire, 1963. Text with ills. Boards. [26258]Euro 55,-
Leyland service manual. Worldmaster. 5-speed and reverse pneumo-cyclcic gearbox. Lancashire, 1958. Text with ills. Boards. [26254]Euro 55,-
Leyland spare parts list. Chapter 3M. Lancahire, 1954. 88,14 pp. 81 figs. Wrappers. [26255]Euro 30,-
Loozenoord,Hans van. Het wegraceboek editie 92/93. Blaricum, Roadrace Publicity, 1992. 176 pp. Photographs by Yves Jamotte. Boards. Fine. *800 gr. [47851]Euro 12,50
Loozenoord,Hans van. Het wegraceboek editie 93/94. Schalkhaaar, Roadrace Publicity, 1993. 176 pp. Photographs by Yves Jamotte. Boards. Fine. *825 gr. [47854]Euro 12,50
Loozenoord,Hans van. Het wegraceboek editie 94/95. Schalkhaar, Roadrace Publicity, 1994. 176 pp. Photographs by Yves Jamotte. Boards. Fine. *825 gr. [47855]Euro 12,50
Loozenoord,Hans van. Het wegraceboek editie 95/96. Schalkhaar, Roadrace Publicity, 1995. 176 pp. Photographs by Yves Jamotte. Boards. Fine. *825 gr. [47856]Euro 12,50
Loozenoord,Hans van & Hans de Bruijn. Wegrace kroniek 1985 - 1986 - 87/88 - 88/89 - 89/90 - 90/91 & 91/92. Amst., Tijl & Weekblad Motor, 1985-1991. 7 vols. 115; 120; 136; 144; 148; 154 & 152 pp. Photographs. 2 vols boards & 5 vols softcovers. *3400 gr. [47877]Euro 35,-
L.P.G. en de ensign ombouwapparatuur. Groningen N.V.H.O.V.A & Amst., Autotechnica, n.d. 24 pp. Ills. Wrappers. [26122]Euro 10,-
Mack catalog No. 75. Model AB dual reduction. Drive trucks. N.Y., Mack Trucks, Inc, n.d. (c.1938). 46 pp. Ills. Wrappers, back wrapper missing. [26197]Euro 45,-
Mack catalog without nummer. N.Y., Mack Trucks, Inc, n.d. (c.1938). 46 pp. Ills. Wrappers missing. [26199]Euro 30,-
Mack catalog without nummer. N.Y., Mack Trucks, Inc, n.d. (c.1938). 56 pp. Ills. Wrappers missing. [26200]Euro 30,-
Magirus Ersatzteil-Liste für das Magirus-Fahrgestell M 35a mit Perrotbremse. Ulm, Magirus Werke, n.d.(c.1938). 30 (double) pp. 4 plts. Wrappers, sl.soiled. [26061]Euro 35,-
Magirus Omnibusse Lastkaftwagen Feuerwehrgeräte. Ulm, Firma C.D.Magirus, 1926. 8,16,2 pp. Ills & 10 org.photographs. Wrappers. [26243]Euro 55,-
Maintenance and service manual for AEC ''Regal'' Mark IV passenger chassis. Southall, c.1950. Text with ills. Cloth. [26241]Euro 50,-
Maintenance manual and instruction book for motor cycle, Solo, 350 c.c. O.H.V., Marchless model 41-G3K. Book No. 101/MC2A. England, Matchless Motor Cycles, n.d.(c.1950?). 104 pp. 82 ills. Wrappers. [26253]Euro 60,-
Maintenance manual Mack models Nr.-8 to 16. 10-ton 6 x 4 cargo trucks. Chassis serial No's Nr. 4D 2871D to 16948D. N.Y., Mack Trucks, n.d.(c.1940). Num.ills. Wrappers, used copy. [26208]Euro 60,-
Maintenance manual MACK models nr-8 to 16 10-ton 6x4 cargo trucks. Chassis serial no's. Nr 4D 2871D to 16948D. N.Y., n.d. Text with ills. Wrappers, browned. Used copy. [24996]Euro 60,-
Martini,B. Het handboek der auto- en rijtechniek. [1e druk]. Nederlandsche bewerking A.Dominicus van den Berg. Amst. & Soerabaia, Gebr.Grauw, n.d. VIII.400 pp. 317 figs & 1 fold.pl. Cloth, spine sl.damaged. [52248]Euro 17,50
Martini,B. Het handboek der auto- en rijtechniek. 2e herz.druk. Nederlandsche bewerking A.Dominicus van den Berg. Amst. & Soerabaia, 1940. VIII.423 pp. 317 figs & 1 fold.pl. Cloth. [12354]Euro 17,50
Mercedes SLK. Stuttgart, 1996. Photographs by Peter Lindberg, M.Comte, E.Sauer & M.Bolsingen. 31,5 x 26 cm. Aluminium ringbinding, in box. 1750 gr. * 1 photograph with tear. [39599]Euro 20,-
Mercedes-Benz Typ 180 D. Betriebsanleitung. Ausgabe C. Stuttgart, 1955. 52 pp. Ills. Wrappers. [25066]Euro 20,-
Mercedes-Benz Type 180 D. Catalog B 1955. Stuttgart, 1955. 35 pp. 50 plts. Wrappers. [25346]Euro 20,-
Miller,Ray. The nifty fifties Fords. An illustrated history of the 1950's Fords. 5th printing. Oceanside, 1980. 320 pp. Num.ills. Cloth with dustjacket. [1131]Euro 18,-
Möllenkamp,John. ... et le spectacle continue. Grand prix de Paris 4-5 sept 1992. Huizen, 1993. 144 pp. Col.ills. Boards with dustjacket. [19234]Euro 16,-
Moloney,James H. & G.H.Dammann. Encyclopedia of American cars 1946-1959. Sarasota, 1980. 416 pp. Num.ills. Imm.leather. [1287]Euro 25,-
The Morris Minor catalogue. 3rd impression. Bath, 1980. Ringbinding. [1227]Euro 8,-
The Morris quarter-ton Van (serie III) drive's handbook. Cowley, n.d. 64 pp. Ills. Wrappers, soiled. Used copy. [1691]Euro 15,-
Moss,Stirling. In the track of speed. 2nd rev.ed. London, 1962. 215 pp. Photographs. Boards with damaged dustjacket. [37495]Euro 10,-
Motor. Verzamelalbum voor 210 fascineren kleurenfotkaartjes van motoren en motorraces. Utrecht, Vanderhout Internationale, 1973. 27 pp. 210 col.plts. Wrappers. [29436]Euro 15,-
De motorfiets in Nederland 1895-1940. Een terugblik op de vroge motorrijders in Nederland ter gelegenheid van het 35-jarig jubileum van de Veteraanb Motoren Club. Rijswijk, 1991. 116 pp. Photographs. Wrappers. [38183]Euro 18,-
The new JAWA. 125 c.c. Model 351 - 150 c.c. Model 352 Motorcycle. Specifications and operator's manual with special reference to servicing and routine maintenance. Edition 1953-54. 64 pp. 63 figs. Wrappers. * Nice clean copy. [17229]Euro 25,-
Norton Commando 750/850. Modelle Fastback, Roadster, Interstae, Hi-Rider. Übertagung ins Deutsche besorgt durch Josuf Müller. Zug, Paul Pietsch, n.d. 116 pp. 214 figs. Softcover. Used copy. * German text. [55942]Euro 10,-
Nowak,Stanley. Automobile restoration guide. 2nd ed. Blue Ridge Summit, 1978. 132 pp. Ills. Wrappers. [1623]Euro 5,-
Officieel programma 1960. Snelheidswedstrijden voor sportwagens op het circuit van Zandvoort op 3 juli 1960. Internationale en nationale sportwagenraces georganiseerd door de Nederlandse autorensport vereniging. 32 pp. Ills. Wrappers. [1072]Euro 15,-
Officieel programma 1961. Internationale n.a.v. autoraces op het circuit van Zandvoort. Renwagens, sportwagens, toerwagens 3 sept. 1961. 32 pp. Ills. Wrappers. [1223]Euro 15,-
Officieel programma 1962. Grote prijs van Nederland geldend als grote prijs van Europa 1962 en nationale sportwagenraces circuit van Zandvoort, zondag 20 mei 1962. 32 pp. Ills. Wrappers [1221]Euro 15,-
Officieel programma 1962. Internationale autosport world-cup races. Formule-J racers, sportwagens, toerwagens circuit Zandvoort 2 sept. 1962. 32 pp. Ills. Wrappers. [1220]Euro 15,-
Officieel programma 1963. Grote prijs van Nederland circuit van Zandvoort, zondag 23 juni. 32 pp. Ills. Wrappers. [1085]Euro 15,-
Officieel programma 1964. Grote prijs der K.N.A.C. 24 mei 1964 circuit Zandvoort. 32 pp. Ills. Wrappers. [1222]Euro 15,-
Officieel programma 1964. Nationale kampioenschapsraces en sportwagenraces zondag 21 juni 1964 circuit Zandvoort. 32 pp. Ills. Wrappers. [1218]Euro 15,-
Officieel programma 1964. Zandvoort trophy 30 aug. 1964. Circuit Zandvoort. Europese kampioenschappen toerwagens. Gran turismowagens. Internationale formule III renwagens. 32 pp. Ills. Wrappers. [1080]Euro 15,-
Officieel programma 1966. Pinksterraces 30 mei maandag. Nationale kampioenschappen en sportwagenraces Zandvoort/ 32 pp. Ills. Wrappers. * Some annotations. [1098]Euro 15,-
Olving,P.H. Vraagbaak Citroën BX. Benzine- en dielsemodellen 1987-1993. 2e druk. Deventer, Kluwer, 1994. 366 pp. Drawings. Softcover. [51716]Euro 15,-
Olving,P.H. Vraagbaak Fiat Ritmo benzine- en dieselmodellen 1978-1982. Een handleiding voor het klein en groot onderhoud van de typen: 60, 65, 75, 85-super en diesel 1978-1981. Deventer & Antwerpen, 1982. 226 pp. Figs. Wrappers. [27927]Euro 10,-
Olving,P.H. Vraagbaak Ford Escort / Orion. Een handleiding voor het groot en klein onderhoud van de typen 1986-1987. Deventer & Antwerpen, Kluwer, 1987. 212 pp. Drawings. Softcover. Sl.soiled. [51719]Euro 10,-
Olving,P.H. Vraagbaak Volkswagen Golf / Jetta. Een handleiding voor het groot en klein onderhoud van alle typen 1983-1987. 4e druk. Utrecht & Antwerpen, Kosmos-Z&K, 1998. IV,209 pp. Drawings. Softcover. Near fine. [51715]Euro 12,50
Olyslager,P. Auto-ABC. Deventer & Antwerpen, 1964. 357 pp. 116 figs. Cloth. [930]Euro 10,-
Olyslager,P. Handbook for the Morris Minor 1000 saloon convertible estate car Morris series III and JM Van Pick-up all models from 1956. London, 1974. 80 pp. 33 figs. Wrappers. [1617]Euro 7,50
Olyslager,Piet. Autotechnisch handboek. Deventer & Antwerpen, 1956-1968. Ringbinding, sl.rubbed. * Austin Healy - Austin - Auto Union - BMC - Skoda - Sunbeam - Renault - B.M.W. - Borgward - Citroën - Some componets. [19037]Euro 65,-
Olyslager,Piet. Autotechnisch handboek. Deventer & Djakarta, 1961-1968. Ringbinding, rubbed. * Ford - Hans Glas - Gogomobil - Hillman - Rootes. [19058]Euro 55,-
Olyslager,Piet. Autotechnisch handboek. Deventer & Antwerpen, 1954-1968. Ringbinding, sl.rubbed. * Vauxhall - Volkswagen - Volvo - Wolseley - Some components. [19059]Euro 55,-2
De Onschatbare klassieker. Jaarboek Nr. 3. Bussum, 1993. 531 pp. Num.ills. Wrappers. [1349]Euro 6,50
De Onschatbare klassieker. Jaarboek Nr. 9. Bussum, 1999. 2 vols. 1192 pp. Num.ills. Wrappers. [1174]Euro 9,-
Opel Rekord. Leaflet. Antwerpen & Rotterdam, n.d. (c.1958). Col.ills. Sl.damaged. [19749]Euro 20,-
Opel Rekord. Leaflet folded in 5 parts. Rotterdam, n.d. Col.ills. [15273]Euro 10,-
Operatings instructions and spare parts list for the Villiers motor-cyle engines Mk. 10D. Mk. 6E. Wolverhampton, 1951. 28 pp. Ills. Wrappers. * Nice clean copy. [17236]Euro 20,45
Operators manual 1946 Lincoln model 66H. Detroit, Lincolnm, 1946. 24 pp. 6 figs. Wrappers, soiled. Used copy. [25444]Euro 25,-
Owner's manual Speedway President, President, Commander and Studebaker Six. South Bend, The Studebaker Pierce-Arrow Export Corporation, 1932. 47 pp. Illd. Wrappers, sl.dagamed. Text soiled. [26239]Euro 25,-
Leaflet Packard six club sedan, 120 touring sedan, super eight sedan & twelve sedan. Den Haag, N.V. H.Englebert's Automobielhandel, 1937. 4 pp. Col.ills. Folded. With 4 ferforation holes. [26116]Euro 20,-
Peppink,Henk J. Leonimen van het autostuur. Den Haag, Zuid-Hollandsche Uitgevers Mij, 1954. 220 pp. Num.ills. Cloth with dustjacket. Fine. * U en uw auto ,,De cultuurserie van het snelverkeer''. [59534]Euro 10,-
Peppink,H.J. Om het behoud van uw auto (en... van u zèlf). [1e druk]. Den Haag, 1958. 240 pp. 343 ills. H.cloth. [718]Euro 10,-
Peugeot 60 ans de cabriolets. N.pl., ca.1986. 65 pp. ills (partly col.). Boards with sl.damaged dustjacket. [925]Euro 25,-
Peugeot 203. Leaflet. Paris, 1957. Col.ills. [19745]Euro 25,-
PEUGEOT 504. Bedienung Wartung / 504 Automatiqua. Hinweise für die Fahrt Besonderheiten / Vertreter Organisation Peugeot & Händler-Werkstätten-Verzeichnis der Bundesrepublik. c.1970. 4 vols. 63,23,47,47 pp. Ills. Wrappers. [3723]Euro 20,-
Pininfarina 10 1969-70. 144 pp. Ills. Cloth. * Italian text. [923]Euro 27,50
Pirelli P zero the hero. Italy, Pirelli, 2000. 148 pp. Col.photographs. Boards. [22261]Euro 20,-
Pirovano,Marcello. Saab 9000 turbo 9000i. Milano, 1986. 95 pp. Col.ills. Boards with damaged dustjacket. [23982]Euro 25,-
Pomeroy,Laurence & Rodney Walkerley. The motor year book 1955. London, Temple Press, 1955. 264 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket. * An illustrated review of the year's new cars, technical trends, racing and records. [61267]Euro 22,50
Posthumus,Cyril. Classic sports cars. London, 1980. 160 pp. Ills (few col.). Boards with dustjacket. [1230]Euro 7,50
Programma 1963 15e internationale tulpen-rallye 22-26 april 1963. 36 pp. Wrappers. [1232]Euro 15,-
Puiboube,Daniel. 203 peugeot Paris, 1983. 48 pp. Ills. Boards. [103]Euro 10,-
Quarter-ton 6- and 8-cwt. Van and pick-up. Workshop manual. British Leyland (Austin-Morris) Limited. 10th edition. Cowley, 1970. Text & Ills. Imm.leather. [1553]Euro 30,-
Das Rad der Zeit. Die Geschichte der Audi AG. 2.Aufl. Ingolstadt, Audi, 1997. 276 pp. Ills. Boards. Fine. [53154]Euro 10,-
Ramkema,Wim. Daytona. Deventer, Peters, 1974. 87 pp. Photographs. Boards. *550 gr. [47871]Euro 7,50
Reglement 3e nationale zuinigheidsrit 8 - 9 september 1962. 32 pp. Wrappers. [1107]Euro 10,-
Remise,Jac & Frédéric. Carriages cars and cycles. English translation by Simon Fear. Lausanne, Edita S.A., 1984. 232 pp. Ills (some col.). Cloth with dustjacket. Near fine. (The world of antique toys). * Scarce. [56076]Euro 150,-
Reparatie-handboek Ford truck achterassen 1939-1945-1947. Amst., N.V.Nederlandsche Ford Automobielfabriek, n.d.(c.1948). 79 pp. 72 ills. Wrappers. [25360]Euro 16,-
Revere,Paul. Do your own car spraying. London, 1977. 95 pp. Ills. Boards with dustjacket. [1604]Euro 5,-
Ringk,Johs. Cilinder- en zuigerslijtage. Rotterdam, 1938. 125 pp. 59 figs. Wrappers. [26114]Euro 15,-
Roberts,Peter. Auto's door de jaren heen. Den Haag, 1978. 128 pp. Col.ills. Boards. [1239]Euro 7,50
Robson,Graham. Magnificent Mercedes. The complete history of the marque. 2nd ed. N.Y., 1983. 224 pp. Ills (most col.). Boards with dustjacket. [36045]Euro 6,-
Robson,Graham. The Triumph TRs. A collector's guide. London, 1978. 128 pp. Ills. Board with dustjacket. [2163]Euro 6,-
Robson,Graham. The T-serier MGs. A collector's guide. London, 1980. 128 pp. Ills. Boards with dustjacket. * Signed by the author. [1550]Euro 12,50
Rover relations. Utrecht, n.d. 40 pp. Col.ills. Boards. [37756]Euro 6,-
Rijks,A. Alle motoren 1985. Alkmaar, de Alk, 1984. 160 pp. Photographs. Softcover. *200 gr. [47865]Euro 5,-
Scheur,Albert van de. De opgang met draaiende wielen. Memoires van een transportondernemer. Apeldoorn, Albert van de Scheur, c.1975. 187 pp. Photographs. Boards with dustjacket. Near fine. [60464]Euro 20,-
Sechsyzlinder-Mercedes-Benz-Dieselmotor OM 67 / 3. Motor-Ersatzteilliste OM 67 Ausgabe H. Gaggenay, Daimler-Benz Aktiengesellschaft, 1937. 43 pp. 11 ills. Wrappers, damaged. [26066]Euro 20,-
Sechsyzlinder-Mercedes-Benz-Dieselmotor OM 67 / 3. Motor-Ersatzteilliste OM 67 Ausgabe J. Gaggenau, Daimler-Benz Aktiengesellschaft, 1940. 48 pp. 9 ills. Wrappers. [26064]Euro 25,-
Sedgwick,Michael. The motor car 1946-56. London, 1979. 264,(VIII) pp. 54 ills. Boards with dustjacket. [1323]Euro 10,-
Seidler,Edouard. Ole, toledo! Lausanne, 1991. 135 pp. Ills (partly col.). Cloth with dustjacket. [34855]Euro 11,50
Service manual for AEC "Regal" mark IV passenger chassis. Southall, n.d.(c.1959). Text with ills. H.cloth. [26212]Euro 35,-
Service manual for AEC Regal Mark IV passenger chassis. Southall, n.d.(c.1959). Text with ills. Boards. [26223]Euro 45,-
Service manual for Crossley passenger vehicles. Stockport, Crossley Motors Ltd., n.d. Text with ills. Wrappers [25021]Euro 40,-
Service manual. Section V: engine. Detroit, Packard Motor Car Company, 1948. 60 pp. 55 figs. Wrappers. [25067]Euro 35,-
Service training notes: 500 series diesel engine, truck and bus division. Radford, British Leyland, 1972. 100 pp. Ills. Wrappers. [25348]Euro 12,50
Seyffardt,A.L.W. Het motorrijwiel. Handboek voor motorrijders, monteurs, reparateurs en technici. Deventer & Djakarta, 1951. 359 pp. 398 figs. Cloth. First 50 pp. sl.waterstained. [6301]Euro 20,-
Shoemark,Peter. Reparatie en onderhoud Honda XL250S - XR250 - XL500S - XR500. Deventer, 1981. 211 pp. Ills. Boards, spine damaged. Text soiled. [37490]Euro 10,-
Simca Aeronde 1300 monthéry. Leaflet. 1958. 6 pp. Col.ills. Wrappers, creased. [19739]Euro 10,-
Sister,Leo van, J.Oortwijn & D.Evers. Brommers & motoren. Het totale tweewielerboek. Amsterdam, Wegener, n.d. 128 pp. Photographs. Softcover. Fine. *400 gr. [47860]Euro 6,-
Sit Modrych benzinovyck pump. Praha, Naftaspol, n.d. Folded road map 28 x 58 cm showing all the gasoline pumps in Czechoslovakia. Folded in a cloth org.binding. [19036]Euro 25,-
Skilleter,Paul. The Austin Healey year book 1979-80. London, 1980. 120 pp. Num.ills. Boards with sl.damaged dustjacket. [2138]Euro 20,-
Skilleter,Paul. Morris Minor. The worlds supreme small car. London, 1981. 224 pp. Ills. Boards with dustjacket. [1265]Euro 17,50
Skötselinstruktion för Scania-Vabis Dieselmotorer serierna D420 - D610 - D 620 - D810. Stockholm, Scania-Vabis, 1952. 38 pp. 22 figs. Wrappers. [26057]Euro 15,-
Spare-parts catalogue Tempo Matador 1000 / 1400. Hamburg, Vidal & Sohn . Tempo-Werk, 1953. (II),49 pp. 43 plts. H.cloth. [33128]Euro 100,-
Stants,C.W. Dieselmotoren voor automobielen. Een handboek voor chauffeurs, monteurs, reparateurs en allen die in de automobieldieselmotor belangstellen. [1e druk]. Deventer, Antwerpen & Djakarta, 1955. 299 pp. Num.figs. Cloth with damaged dustjacket. [6247]Euro 20,-
Stants,C.W. Dieselmotoren voor automobielen. Een handboek voor chauffeurs, monteurs, reparateurs en allen die in de automobieldieselmotor belangstellen. 4e druk. Deventer, 1969. 378 pp. Num.figs. Boards. [6230]Euro 25,-
Stein,Ralph. Het grote autoboek van koets tot stroomlijn. Vertaling en bewerking J.Joppe. Amst., 1963. 317 pp. Ills (partly col.). Boards with damaged dustjacket. [1242]Euro 10,-
Stein,Ralph. De grote automerken. Klassieke ras-auto's uit de historie. Amst., 1968. 256 pp. Ills (few col.). Boards. [21298]Euro 12,50
Leaflet folded in 3: Studebaker 1938. Col.ills. With 2 perforation holes. [26117]Euro 12,50
Tendeloo,J. De scooter. Handleiding voor gebruik en onderhoud van scooters. Deventer, 1955. 111 pp. 42 figs. Wrappers. [7487]Euro 10,-
Terwiel,J.J. Dieselmotoren voor automobielen. Een handboek voor chauffeurs, monteurs, reparateurs. 2e druk. Deventer, 1934. XVI,238 pp. 211 figs. Wrappers, loose & spine sl.damaged. [26251]Euro 15,-
Thevenet,Jean-Paul & P.Vann. Coupés. Classic coupés & berlinettas of yesterday & today. London, 1987. 223 pp. Col.ills. Boards with dustjacket. [19238]Euro 17,50
Thorpe,John. Handboek voor de motorrijder. 4e druk. Haarlem, Rostrum, 1980. 160 pp. Photographs & drawings. Boards. Near fine. [51713]Euro 10,-
Timmer,Jaap a.o. Jack Middelburg te snel aan de finish. Alkmaar, De Alk, n.d. 120 pp. Photographs. Boards. Fine. *500 gr. [47867]Euro 10,-
Tipler,John. Lotus 25 & 33. Foreword by Trevor Taylor. Thrupp, Sytton, 2001. XIV,187 pp. Photographs (some col.). Boards with sl.damaged dustjacket. Near fine. [54440]Euro 20,-
Tonkes,G.J. Electriciteit in de auto. Handleiding voor automonteurs, studeerenden en hen die belang stellen in de werking van hun wagen. Deventer, 1938. XII,193 pp. 147 figs. Wrappers. [25599]Euro 17,50
Transports en commum Perliet. Car transformable 18 places sur chassis C.B.O. Lyon, Monplaisir & Venissieux, n.d.(=c.1935). Folded 8 pp. leaflet. With 4 perforation holes. [25453]Euro 20,-
Triumph 2000. Handboek van de eigenaar. 2nd edition. Coventry, 1964. 68 pp. Ills. Wrappers, cracket. [20062]Euro 15,-
Triumph Herald 13/60 handleiding. Coventry, 1968. 71 pp. 104 figs. Wrappers. [1414]Euro 15,-
Triumph onderhoudsbeurten. Flemish edition. 5th ed. Coventry, 1969. 12 pp. & onderhoudsbonnen. Wrappers. [1415]Euro 12,50
Triumph TR7 handboek. Allesley, 1977. 76 pp. Figs. Wrappers. [2161]Euro 20,-
Tunberg,Anders. Saab 900. A Swedish story. St.Gallen, Norden Publishing House, 1993. 144 pp. Col.ills. Boards with dustjacket. Fine. [51386]Euro 6,-
Twist,G.vab, J.Hardonk & A.E.M.Sadée. Het automobiel en garagebedrijf. 2e druk. Haarlem, 1947. 350 pp. 407 figs. Cloth, spine missing. [26221]Euro 15,-
Untergestell für Mercedes-Benz-Omnibus OP 3750. Ersatzteilliste L 64 Ausgabe Q. Gaggenaumurgtal, 1939. 90 pp. 26 plts. Wrappers. [25789]Euro 25,-
Vakblad voor den smid, de motoren- en rijwielindustrie. Vanaf de 3e jaargang, 1912/13 nr. 23: Vakblad voor den smid, koperslager, loodgieter, installateur, en den handel in ijzerwaren, motoren, rijwielen, enz. Jaargang 1, 1910/1911 - 6, 1915/16. 6 vols. Bound in h.cloth, sl.waterstained * First 6 volumes of this rare periodical. First 5 volumes each 52 numbers & volume 6, 53 numbers. [21333]Euro 500,-
Van omnibus tot trolleybus. 125 jaar openbaar vervoer in en om Arnhem. Leiden, E.J.Brill, 1964. XI,167 pp. 64 ills & 1 fold.map. Cloth. (Uitgaven van de Nederlandsche Vereeniging van belangstellenden in het spoor- en tramwezen - Deel II). [57055]Euro 18,-
Velthuis,Max. Met de bus door de Domstad. De geschiedenis van de Utrechtse stadsbus. Utrecht, Matrijs, 1986. 80 blz. Geïll. Paperback. *290 gr. [45039]Euro 8,-
Vergeer,Koen. Le Mans. Amst. & Antwerpen, Atlas, 2004. 256 pp. Ills. Paperback. Fine. [53508]Euro 9,-
Vierzylinder-Mercedes-Benz-Dieselmotor OM 65/3. Motor-Ersatzteilliste OM 65 Ausgabe B. Gaggenau, Daimler-Benz. 1936. 42 pp. 11 ills. Wrappers, discoloured. [26067]Euro 25,-
Vlugt,Fred van der. Auto'82 - '89. Samengesteld in samenwerking met de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club door Fred van der Vlugt. De Meern, 1982-1989. 7 vols. Wrappers. [1361]Euro 35,-
Vlugt,Fred van der. Auto'94. Een overzicht in woord en beeld van meer dan 300 auto's op de Nederlandse markt. Den Haag, 1994. 416 pp. Ills. Wrappers. [1041]Euro 6,-
De volksmotor. Deel I: Het gemotoriseerde traprijwiel. Samengesteld door het secretariaat van het Nederlandsch laboratorim voor massa-motorisatie ter voorlichting van wielrijders, handen, industrie. Amst., n.d.(c.1930). 96 pp. 11 ills. Cloth. * Deel I, alles wat verschenen is. Zeldzaam. De volksmotor is nooit uitgevoerd. [28727]Euro 110,-
VOLVO 66. Handleiding. Göteborg, 1978. 76 pp. Wrappers. * Annotations with pen on the front wrapper. [3147]Euro 15,-
Vries,Leonard de & I.v.Amstel. De dolle entree van automobiel en velocipee. Het interessanste en boeiendste beste, leukste en merkwaardigste uit het blad "De Kampioen" van de A.N.W.B. 1883-1908. Bussum, 1973. Text with ills. Wrappers. [27910]Euro 5,-
Vulcan passenger vehicles. 2 pp. leaflet. Southport, Vulcan Motor & engineering Co., n.d. (c.1930). Ills. With small hole at the top op the pages. [25455]Euro 15,-
Vulcans vehicles. 1 page leaflet: Messrs J.Lyons & Co, Ltd run over 100 30-cwt Vulcans Southport, n.d.(=c.1935). 1 ills. With small hole at the top of the page. [25454]Euro 10,-
The Vulgan 30 seater Manchester type omnibus. Folded leaflet with large illustration of an omnibus (26 x 60 cm). Southport, n.d.(c.1930). 4 perforation holes in the front wrappers only. * Rare [25353]Euro 45,-
Vijf en zeventig jaar N.B.M. Aangeboden door N.V.Nederlandse Buurtvervoer Maatschappij te Zeist. Zeist, 1954. 80 pp. Ills. H.cloth. [14707]Euro 30,-
Ward,Patrick. Bike riders. De wereld van de snelle machines. Een fotoboek. N.pl., 1981. 224 pp. Num.ills (partly col.). Boards with dustjacket. [16162]Euro 17,50
Ward,Patrick. Bike riders. Die weite Welt der schnellen Maschinen. Ein Fotobuch. München, 1981. 224 pp. Photographs (partly col.). Boards with sl.damaged dustjacket. [32126]Euro 10,-
Watkins,Martyn. British sports cars since the war. London, 1974. 208 pp. 64 photographs. Boards with dustjacket. [32041]Euro 8,50
Way,J.A.C. Halte '81. 75 jaar gemeentelijk openbaar vervoer Utrecht. 2e druk. Utrecht, 1981. 115 pp. Ills. Wrappers. [19236]Euro 15,-
Het wegraceboek editie 96/97. Raalte, Veldhuis & Schalkhaar, Roadrace Publicity, 1996. 176 pp. Photographs by Yves Jamotte & Henk Keulemans. Boards. Near fine. *825 gr. [47857]Euro 12,50
Wereld op wielen. Test 3. Redaktie: Fred van der Vlugt. Den Haag, 1980. 146 pp. Col.ills. Wrappers. [1146]Euro 7,50
WERKSPOOR. Bouw van benzine en petroleum tankauto's 1936-37 onder toezicht van S.Nijman (S.G.N.Nijman Rijswijk Z.H.). 39 pp. 45 original photographs, 36 (17 x 22 cm) & 9 photographs (7 x 11 cm) showing the construction of trucks for gasoline and petrolium build for ESSO, on a Ford V8 chassis at the workshop "Werkspoor", under supervission of S.G.N.Nijman. [6320]Euro 300,-
Werkstatt-Handbuch für Taunus G 13 A-AL-C-K. Köln, Ford-Werke AG, n.d. 48 pp. 36 ills. Wrappers. [25350]Euro 15,-
Wie baut man Mahle-Kolben richtig ein? Bad Cannstatt, 1940. 15 pp. Ills. Wrappers. [26104]Euro 8,50
Wilson,Tom. How to rebuild your Volkswagen. Air-cooled engine. N.Y., HPBooks, 1987. 175 pp. Ills. Softcover. [58764]Euro 7,50
Wood,Jonathan. The enthusiast guide to British postwar classic cars. London, 1980. 272 pp. Ills. Boards with dustjacket. [1588]Euro 9,-
Wright,J.Patrick. On a clear dat you can see General Motors. John Z.De Lorean's look inside the automotive giant. Grosse Pointe, 1979. XI,237 pp. Ills. Boards with sl.damaged dustjacket. [33688]Euro 5,-
Zo baan zo bus. Pleidooi voor vrije banen voor openbaar vervoer, in het bijzonder voor bussen in streek- en stadsvervoer. Zeist, 1974. 56 pp. Col.ills. Wrappers. [26213]Euro 10,-
Zusatzliste für Mercedes-Benz-Motoren OM 67/3 und GM 67/3. Zu der Ersatzteilliste OM 67J Gaggenau, 1940. 24 pp. 2 ills. Wrappers. [25064]Euro 15,-